Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen helyzetben vannak ma a...

Milyen helyzetben vannak ma a vajdasági magyarok?

Figyelt kérdés

2005-ben vizsgálta az Európai Parlament a magyarverések kérdését, ezután Szentiványi István (SZDSZ) a következőket mondta a strasbourgi plenáris ülésen:

[link]

Szerintetek bejött a vázolt megoldás?


2009. jún. 1. 11:44
 1/1 anonim válasza:

Szerintem rossz helyzetben vannak ma a vajdasági magyarok. De nem csak ők, hanem minden területen, kisebbségben élő magyarok is. A szerbek pedig köztudottan harcias vérmérsékletűek (nem csak a vajdaságban), ezért szerintem túl sok jóra nem lehet számítani. Bár ahogy elnézem, most hátrányban a cseheknél vezetnek a magyarok, bár ezt nehéz bp-ről megítélni.

Azt pedig nem tudom, hogy megvalósult-e a megoldás, mindenesetre ha valami jobb lenne, akkor felteszem erről kéne értesülnünk valahogy, bár nem a népszerű mediából, mert azok csak a negatívumokra vannak beállítva.

2009. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!