Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Majdnem MSZP-s miniszter lett...

Majdnem MSZP-s miniszter lett Morvai Krisztina?

Figyelt kérdés

Az MTI 2004. február negyediki tudósításából szerint "annak kapcsán, hogy a

sajtóhírek szerint Morvai Krisztina jogász és Göncz Kinga, az egészségügyi

tárca politikai államtitkára neve merült fel az MSZP európai parlamenti

listáján szereplő Lévai Katalin esélyegyenlőségi miniszter utódjaként, (Gál

J. Zoltán) úgy reagált: nem született még erről döntés, ez nem került még

szóba" - olvasható a szövegben. Azaz: a kormányszóvivő nem cáfolta, hogy

felmerült a két jelölt neve - vonja le a következtetést a Heti Válasz Online.


2009. jún. 2. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Mi a gond? Akkor Morvai még liberális volt, csak 3 éve ment el az esze és lett újnyilas.
2009. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ja-ja, az öszödi beszéd utáni zavargásokat lovagolta meg...
2009. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem olyan szokatlan a váltás.Nézd meg Viktort pl.
2009. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Viktor is váltott, Krisztina is válthat. De Viktor Torgyánnak rontotta az esélyeit, és használt az országnak. Krisztina Orbánnak rontja az esélyeit, és az Európai Parlamentben aligha használ az országnak. Ha előadja a szentkoronatant, megmosolyognak minket. Ha a gárda stílusában szól hozzá, fasisztává is nyilvánítanak. Mi van, ha Krisztina aztán visszavált, és nevet az MSZP-vel jövőre a sok átvert választón?
2009. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

Először is, az hogy maszop mit közöl vagy mit cáfol az semmit nem jelent, és az hogy ők kit szeretnének jelölni, az megint nem jelenti azt, hogy az az ember párttag vagy szimpatizáns lenne! Jó példa erre a Fleto utáni min elnök jelölgetés, akik között bőven voltak a civil szférából is!! De attól ők még egyáltalán nem biztos h szocik is!


Kettő még ha így is lett volna, akkor is lehet mondani, mindenkinek lehet olyan rémálma, amiből szerencsére előbb utóbb felébred és visszacsöppen a valóságba...


Egyébként meg valóban 2006-os rendőrterror után karolta fel a nemzeti oldalt, mikor ráébredt, hogy már minden más párt elárulta a magyar népet!

2009. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt a legfrissebb! És addig nem korrekt valakit besározni, amíg nem kérdezzük meg őt magát az esetről!


Szóval a válasz (mindenkinek ajánlom figyelmébe, aki eddig téves hitben élt):

[link]


Ezen belül is:

"Dr. Morvai Krisztinát – mint kitűnő büntetőjogászt és varázslatos női közszereplőt – minden párt szerette volna magáénak tudni, ő azonban tavaly ősszel a Jobbikot választotta. Azóta elhallgatta a média, a választás előtti utolsó héten pedig átfogó lejáratókampányba kezdtek a Fidesz szócsöveként működő médiumok. Hirtelen „megvilágosodtak”, hogy mégsem hiteles számukra az a személy, akit az Orbán-kormány jelölt az ENSZ nőjogi bizottságába. Alább Morvai Krisztina válasza a legújabb csúsztatásokra."


"Életem egyik legszebb és szakmai szempontból legjobb időszaka volt, amikor 2002 és 2006 között az ENSZ egyik emberi jogi bizottságának független szakértőjeként dolgozhattam. A megtisztelő szerepre a FIDESZ-KORMÁNY(!!!!!!!!) kért fel és jelölt, az ENSZ szabályzatának megfelelően, bár miután a tagállamok többségének elnyertem a szavazatát, már választott tisztséget viseltem, ahol nem a kormányt kellett képviselnem, hanem teljes függetlenséget élvezhettem."


És akiket ma oly lelkes retorzió harcos fideszes szószólóknak ismerünk, azok 1990-ben még: "„A fiúk” az összes párt közül a legélesebben és legszenvedélyesebben ellenezték ugyanis az ’56-os sortüzeket elkövető tömeggyilkosok „visszamenőleges” (sic!) büntetőjogi felelősségre vonását, hol a jogállamiságra, hol pedig a nagyvonalú megbocsátás szükségességére hivatkozva. Nekem az ellenkező álláspont volt szívügyem, minden lehetséges fórumon, tévében, rádióban, szakmai és közéleti lapokban, jogi konferenciákon érveltem amellett, hogy ilyen súlyos bűntetteket ne lehessen semmilyen jogcímen megúszni. A Fidesz olyan hevülettel érvelt a tömeggyilkosok büntethetetlensége mellett, s olyan személyeskedésekbe ment át ellenem ez a vita, hogy attól féltem, soha nem fogják megbocsátani „vétkemet”."


Na ennyit a harcos nemes fideszről is, és az MTI baromságait meg már megszokhattuk..

2009. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!