Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem tudja a Pest megyei...

Miért nem tudja a Pest megyei MSZP és a környezetvédelmi miniszter, hogy a szentendrei Volánbuszok 2008 októbere óta nem járnak a Szentendrei úton?

Figyelt kérdés
A Megyeri-híd átadása után mindet elterelték. Miféle kormányzat és párt az, amelyik ennyire elszakad a való élettől? Bukásra ítélt.
2010. jan. 8. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy mindig azt hiszem, hogy ennél mélyebbre már nem süllyedhetnek, de úgy látszik mindig van lejjebb, most már nem tudom mit gondoljak, az biztos, hogy én jobb közlekedési miniszter lennék, mert én tudtam, hogy a szentendrei buszok a megyeri hídon közlekednek.
2010. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagy MSZP-s, volt tornatanár és turistavezető, de se a közlekedéshez, se a környezet- és természetvédelemhez nem ért, mint ez a sajtótájékoztató is bizonyítja. Egyébként nem közlekedési, hanem környezetvédelmi miniszter.
2010. jan. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!