Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktort miért cigányozzá...

Orbán Viktort miért cigányozzák, amikor nincs cigány a felmenői közt?

Figyelt kérdés
Nem cigány, mivel nincs cigány a felmenői közt. Az anya például zsidó, és ő kiterjed értelmiségi zsidó rokonsággal is rendelkezik.
2012. febr. 11. 04:23
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

"Orbán Viktort miért cigányozzák, amikor nincs cigány a felmenői közt?"


Az én személyes válaszom: Mert hülyék és még hülyítik is őket.


Tehát tudom a választ. ;-) És ezek szerint én nem is vagyok annyira hülye (?). ;-)


De én más véleményére is kíváncsi voltam és vagyok.

2012. febr. 12. 05:23
 22/44 A kérdező kommentje:

Még hogy nem számít a származás? Mi ez az álszentség, kérem szépen?


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__2660..

2012. febr. 12. 05:27
 23/44 anonim ***** válasza:
0%
Csak irigykedik mindenki.
2012. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
70%

Ezt a zsidók szokták mondani.


De a kapcsolatrendszer nem minden. És a kapcsolatrendszer zsidók egyetlen irigylésre méltó dolga.

2012. febr. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
56%
Mert olyan a jelleme a magatartása. Nem egyenes, akkor kajabál mikor távol van. Senkinek nem a szemébe mondja hanem hátba támad mindenkit . "Verekedni" csak bandában, de egyedül soha. Állandóan arra hivatkozik, hogy azért bántják, mert Ő /vagyis mi/ védtelenek vagyunk és kiszolgáltatottak. Jó leköpdös mindenkit, de a markát tartja. Pökhendi. Nem csinál semmit csak pofázik, de ahhoz nagyon ért, bár már kiismerték. Csak távolról mer ugatni. Kétkulacsos.
2012. febr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
24%
Az arcvonásaiban egyértelműen felismerhetőek a cigányokra jellemző vonások. Aki ezt nem látja az vagy nem élt cigányokkal sűrűn lakott környéken és ezért nem ismeri fel, vagy politikai hovatartozása miatt tagadja.
2012. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
24%
Volt cigány munkatársam, akinek félelmetesen hasonló arcvonásai voltak Orbánéhoz. Ez szerintem nem véletlen, a genetika ellen hiába kampányolnak, látszik, hogy van benne egy vonóval.
2012. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

"Orbánnak amúgy askenázi zsidó és német felmenői vannak. Nulla cigány. Ez nem is titok. Csak magyarul felejti el elmondani.

És a cigányok is jártak ott, ahol az askenázi zsidók. És a helyi népekkel való keveredésből mind a két nép hozott ázsiai géneket, csak hát más időben jártak ott, és a cigányok jártak ott később. Max. néhány cigányak van onnan zsidó felmenője, nem az askenázi zsidóságnak ezért cigány felmenői."

2012. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Tudják, h nem illik anyázni.

Koministák. Azok nem zsidóznak, hanem cigányoznak.

2012. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 andorrrr válasza:
2012. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!