Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van értelme ma 80-100e Ft ért...

Van értelme ma 80-100e Ft ért dolgozni?

Figyelt kérdés

Mert az egy kis ügyeskedéssel is meglehet keresni 1/4 annyi idő és befektetett munka alapján.


Mi lesz ha ezt egyre többen megértik és alkalmazzák?


2012. febr. 12. 17:35
1 2 3
 1/29 yuda ***** válasza:
59%
Nem tudom mire gondolsz, de küldhetsz privit :D
2012. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

PLd


Megtermelsz ezt azt és eladod.

Bolhapiacozól, nem csak az országban.


De számtalan lehetőség van, csak nyitott szemmel kell járni és meglátni a "szemétben"is a lehetőséget.

2012. febr. 12. 17:41
 3/29 anonim ***** válasza:
72%

Természetesen van.

Amúgy, ha csak 1/4-et dolgozol, akkor az nem munka? :-)

A gond az, hogy abból még kevesebb adó folyik be, még kevesebb közpénz marad a lefölözés után, és még nagyobb ganyéban lesz az ország... 22-es csapdája csak az emberi lustaság miatt... :-(

2012. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Szerintem mindíg van lehetőség a hasonlókra ha az ember készűl rá. Főleg mióta az új munkatk kezdi éreztetni a hatásait. "ahogy hallottam" Hiszen a pótlékokat erőteljesen nyesegetik és sok plusz munkát akarnak ingyen egyre többen!
2012. febr. 12. 17:43
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
van, én is 100-ért(ha jobb vagyok többért) dolgozom napi 8 órát(gyakorlatban csak 7 és negyed órát) heti 5 napban és eléggé el vagyok vele
2012. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Mindig van értelme dolgozni.
2012. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

""Természetesen van.

""Amúgy, ha csak 1/4-et dolgozol, akkor az nem munka? :-)



De munka, de még sem robot.

És lehet többet is ügyeskedni, akkor több folyik be!


""A gond az, hogy abból még kevesebb adó folyik be, még kevesebb közpénz marad a lefölözés után, és még nagyobb ganyéban lesz az ország... 22-es csapdája csak az emberi lustaság miatt... :-(


Én nem vagyok lusta, de nem miattam van az hogy ma már minden jobb mint a klasszikus értelemben vett munka.

Majd hülye leszek geccsolni és befizetni sok sok gepát, miközben egyre rosszabbúl élek, és egyátalán nem biztos hogy jövőre kapok Eü ellátást, vagy majd nyugdíjat.

A politikusoknak a dolga hogy a keretfeltételeit megteremtsék annak hogy megérje dolgozni.

Az hogy ettől egyre csak távolabb vagyunk 212 éve, az nem az én hibám!


Nincs olyan hülye ember aki negyedannyiért dolgozik mint a gép, mközben a jövője is bizonytalan a jelene meg csak kihasználás és lehúzás.


Én örülök neki hogy egyre többen fedezik fel a környezetembe hogy nincs értelme dolgozni, hiszen ők egyre jobban élnek és lehet velük üzletelni, amiből hasznom van.

2012. febr. 12. 17:50
 8/29 A kérdező kommentje:

""Mindig van értelme dolgozni.



80-100e ért mi?

Hogy nem döglesz éhen?

Más nem sok.

Ha az ember még születése előtt tudná hogy ez vár rá, akkor lehet hogy 100ból 99 meg sem akarna születni!

2012. febr. 12. 17:52
 9/29 nem dávid ***** válasza:
92%
Rendszer váltás idején még letehet ügyeskedni de most már egyre nehezebb. Meg ha minden dolgot megmozgatsz el lehet nagyobb fizetésért is helyezkedni csak mondjuk lehet el kell költöznöd. Amugy van értelme 100ezerért is dolgozni hogy ne halj éhen és a számláidat fizesd illetve hogy adózz. Ugyanis ha nem adózol azt lopod meg aki adózik.
2012. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni amúgy is azért szoktak hogy ne dögöljünk éhen, az hogy te kocsit akarsz meg luxusnyaralást meg étterembe zabálni minden nap az egyéni szükséglet, van értelme 100-ért dolgozni, az már más kérdés hogy kinek milyen nehézségű munka jut. Én dolgozom mint írtam napi 7 és negyed órát teljesítményre és a legkevesebb fizetésem 110 volt,mert nekem ennyi elég és egyáltalán nem haltam bele ha meg akarok valamit akkor kicsit gyorsabb vagyok és keresek 160-at ugyanúgy nettóba. de ehhez kell egy olyan szerencse hogy bekerülj egy ilyen helyre és hogy ahol élsz az se legyen áram-gáz-vízzabáló. és még a 100-ból is heti 2-szer rendelem a kaját, szóval teljesen egyéni ki mit tehet meg, ha most leállna az egész ország szépen is néznénk ki.
2012. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!