Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett mostanában tele az...

Miért lett mostanában tele az oldal elitista balliberális kapitalista egyetemistákkal, akik szerint az élet értelme a megállás nélküli rohanás, a "versenyzés" és más emberek, valamint a hagyományok, szokások sárba tiprása?

Figyelt kérdés
Hol vannak a jobboldali Magyarok?
2012. jan. 28. 15:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Itt vagyok. Bár én kis m-mel írom.
2012. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
A média próbálja ezt belenevelni az emberekbe. Az ostobábbja még fogékony is rá.
2012. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Shai-Hulud ***** válasza:
84%

Én most már egy ideje azon tűnődöm, hogy akik szerint ez az élet értelme, azok vajon miért "elitista balliberális kapitalisták"? Hogy egyetemisták, az még lehet...


A hülyeség NEM kapitalista vonás, nem is bal és nem is liberális, és még kevésbé elitista. Hacsak nem elit hülyékről van szó. Ez megint csak egy jó összemosás...


Azt sem értem, hogy miért csak a "Magyar" családnevű jobboldali magyarokat hiányolod? (Ugyanis a nagy kezdőbetű ezt jelenti.)


De ha esetleg erre vagy kíváncsi, a jobboldali magyarok itt vannak az oldalon, elég szép számmal. Te azért nem tartozol közéjük, mert a magyar helyesírás szabályait sem ismered.

2012. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

Rohangáljanak csak nyugodtan, majd elfáradnak és leűlnek.

Mindíg röhögök amikor a magyar hüde liberális vagyok fiatalok előadják hogy mekkora európaiak! Igen amolyan H / lukasgatyás! Én is szerettem Amszterdaot, Hamburgot "st Pauli" Wilbbury-t, de valahogy kijózanít a magyar valóság. De Európa viszonyát is elég lazának tartom Magyarországhoz.

2012. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%

Én jobboldali vagyok, vagyunk amugy páran, jo lenne osszefognunk és fellepnunk a baloldaliak ellen!!


Kovezzetek meg, de én híve lennék egy jobboldali diktatúrának, rendbetenne az orszagot.

Franco tábornok uralma is jót tett Spanyolországnak.

2012. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

"Én jobboldali vagyok, vagyunk amugy páran, jo lenne osszefognunk és fellepnunk a baloldaliak ellen!!"


Én meg baloldaliként azt mondom, hogy az ország érdekében inkább mindenkivel össze kellene fogni, és nem mások világnézete miatt még nagyobb bajba kergetni az országot. A diktatúra hát... Ehhez inkább nem fűznék semmit.

2012. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
Franco bámulatos példakép, csupán 350 000 ember halálát okozta. :S Ezért megérte!
2012. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem léteznek normális, józan gondolkodású jobboldaliak. Vajon ide miért azok jönnek, akik csak siránkozni tudnak meg utálkozni. Továbbá olyan kevés a szókincsük, hogy mindenről a libsi jut eszükbe. Mellesleg a liberális gondolkodásmóddal nem az a baj, hogy olyan, amilyen, hanem az, hogy nem veszi észre (vagy nem akarja), hogy a jelen Magyarországon nem adottak a módszer feltételei. Ezt jól bizonyították az SzDSz kormányzás félresikerült intézkedései.
2012. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

"Hol vannak a jobboldali Magyarok?"


A fideszben, kocsmában, fradi meccsen.

2012. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%

Az a jobboldal, amit a magyarok "jobboldalnak" hívnak, már csak itt létezik, meg Oroszországban. Nyugaton már a szélsőjobbos pártok is liberálisak(pl. Wilders támogatja a melegházasságot).

Még kb. 30 év, és a magyar jobboldal a mai formájában megszűnik létezni. Azokat az értékeket fogja vallani, amit ma a baloldaliak.

2012. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!