Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van értelme ma 80-100e Ft ért...

Van értelme ma 80-100e Ft ért dolgozni?

Figyelt kérdés

Mert az egy kis ügyeskedéssel is meglehet keresni 1/4 annyi idő és befektetett munka alapján.


Mi lesz ha ezt egyre többen megértik és alkalmazzák?


2012. febr. 12. 17:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"Mert az egy kis ügyeskedéssel is meglehet keresni 1/4 annyi idő és befektetett munka alapján.


Mi lesz ha ezt egyre többen megértik és alkalmazzák?"


Az ügyeskedésben benne van az adócsalás is? Mert akkor az lesz, hogy aki fizet adót, az mégtöbbet fog fizetni, hogy fenntartható legyen az állam.

2012. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ügyeskedni sem éri meg 100-ért, mert abból sem lehet megélni, főleg mert közben, telefonálsz, autózol, és benne van hogy a másik "ügyeskedő" levesz egy kis pénzzel, mert még ügyesebb.

Inkább piacképes szakmát érdemes tanulni, érdemes még elköltözni oda ahol jobbak a körülmények (akár külföld), és érdemes értelmes dolgokba fektetni a pénzed a bank helyett. Ha a gyereked úgy nő fel hogy azt látja hogy az apja ügyeskedésből él, ő esetleg még ügyesebb akar majd lenni, és mehetsz látogatni a börtönbe, mert olyan mintát adtál neki hogy nem érdemes se tanulni, se dolgozni.

2012. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

A 100 az tuti.

Az "ügyeskedés" az meg nem tuti.

2012. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Persze van amikor sokkal több is összejön, de az strapásabb is. Üzleteltem én már sokmindennel!

Autó, autó alkatrész, bútor, műszaki, mosópór, tartósélelmiszer, munkagép, munkagép alkatrész, és ezer más.


Tanúltam én eleget, és semmi értelme nem volt.


Nem nagyon van olyan az országban hogy piacképes szakma.

Nem lehet mindenki programozó stb. Szerintetek mi ma a piacképes szakma?


De mivel szűk a piac, sajnos ha valami megy is, azt hirtelem millióan akarják csinálni és 2-3 év alatt teljesen felhígul és értelmétveszti.


Én úgy érzem hogy majd 75% ot lehúzni adó címén rólam az nem méltányos. Az az, valamit fizetni kell, de csak nagyon csnyán hogy maradjon is. Majd ha 600e lesz az átlag fizu akkor elvárható lehet a 200-250 befizetés.

De valami nagy nyugati arc az USA ból rég megmondta hogy az emberek a jövedelmük felénél többet soha nem fognak bevallani, hiszen ez emberi reflex. Nem fog többet fizetni mint amit megtarthat. "érthető"


Engem az sem érdekel ha az ország becsődől, erre is van forgatókönyvem.

2012. febr. 12. 18:26
 15/29 anonim ***** válasza:
90%

Tudud mit!

Még mielőtt Te is tevékenyen hozzájárulnál az ország becsődöléséhez, ami persze Téged hidegen hagy, csak a többi pár milliót nem, aki dolgozott, dolgozik, vagy dolgozni fog, és elkezdenéd az élősködést, KÉRLEK SZÉPEN menj ko külföldre, és ott kezdd rombolni a társadalmat.


Lehet, hogy csak városi legenda, de az az ember jut Rólad eszembe, aki mikor megtudta, hogy HIV pozitív, a tümegben elkezdte a járókelőket szurkálni fertőzött tűvel.


Az, hogy szándékodat a névtelenség mögött röhögve be is vallod ,minden szégyen nélkül, az vagy azt jelenti, hogy a kétségbeesés legmélyebb szintjén vagy (kétlem), vagy azt, hogy olyan ember vagy, akire ennek az országnak nincs szüksége.


Ha esetleg nem lenne pénzed az ország mielőbbi elhagyására, néhányan biztos adományoznának pár százast (adóznod nem kellene belőle, nyugalom), és összedobnánk pár repjegyre, természetesen csak oda.


Maga a leggyengébb láncszem! Viszlát!

2012. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
x tudud, ki, tömegben. Bocs a hibákért.
2012. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
tudod, na végre lepötyögtem :-)
2012. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
78%
Van értelme, kb. két hétig dolgozni, annyi a reális. Természetesen túlórák nélkül.
2012. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

""Tudud mit!

Még mielőtt Te is tevékenyen hozzájárulnál az ország becsődöléséhez, ami persze Téged hidegen hagy, csak a többi pár milliót nem, aki dolgozott, dolgozik, vagy dolgozni fog, és elkezdenéd az élősködést, KÉRLEK SZÉPEN menj ko külföldre, és ott kezdd rombolni a társadalmat.


Voltam már külföldön, és járok is gyakran.

De ideköt minden, és minek mennék el?

Igy valahogy elvagyok.


""Lehet, hogy csak városi legenda, de az az ember jut Rólad eszembe, aki mikor megtudta, hogy HIV pozitív, a tümegben elkezdte a járókelőket szurkálni fertőzött tűvel.


Ez egy baromság.

Bár akinek van esze az már rég nem dolhozik havi 200ó 100e ért, inkább okoskodik és ügyskedik.

Ehez is tehetség kell, és nem úgy megy hogy olnaprtól "nem esztergálok majd nem ingyen"!


""Az, hogy szándékodat a névtelenség mögött röhögve be is vallod ,minden szégyen nélkül, az vagy azt jelenti, hogy a kétségbeesés legmélyebb szintjén vagy (kétlem), vagy azt, hogy olyan ember vagy, akire ennek az országnak nincs szüksége.


Szerintem ennek az országnak senkire nincs szüksége, mert akkor nem csinálnák apolitikusaink ezt 22 éve.

Én nem megyek munkanélküli ingyenélésre, és nem kuncsorgok segélyekért, viszont nem vagyok azért dolgozni hogy ne haljak éhen, hiszen nem az állati ösztönök vezlrelnek. Én csak alkalmaszkodom a körűlményekhez.

Ha lesz értelme a munkának, akkor tiszta erőbl fogok dolgozni, de addig minek? Minek gürizzek ha a számláim nem tudom belőle befizetni?


""Ha esetleg nem lenne pénzed az ország mielőbbi elhagyására, néhányan biztos adományoznának pár százast (adóznod nem kellene belőle, nyugalom), és összedobnánk pár repjegyre, természetesen csak oda.


Van pénzem, pontosan mert nem hagyom magam kihasználni!


Ne izgúlj, egyre többen vannak olyanok mint én, és egyre kevesebben szerencsére mint te. Az az, előbb utóbb vége lesz ennek a semmit a munkádért rendszernek, mert az emberek nem lesznek hajlandóak a semmiért dolgozni.

És ez komoly, mert egyre több olyannalk találkozom mint én. Akiket már nem lehet államilag szívatni, mert ráébredtek hogy semmiértelme, mert soha nem lesz jobb ha nincs az emberekben meg az ellenállás, hanem mint te a droid cselekszel.


Maga a leggyengébb láncszem! Viszlát!

2012. febr. 12. 18:59
 20/29 anonim ***** válasza:

Rendben, Te kis lázadó :-)


Akkor csak arra kérlek, hogy azt a jövőbeni sok pénzedet majd a kis boltocskámban költsd el.

Egyrészt a bevétel miatt (ugye), másrészt legalább az ÁFA folyjon be az öszebugázott pénzecskéd után, és ennyivel hozzájárulnál a KÖZterhekhez


Mert nem a politikussal bsazol ki, ha nem adózol, az ugyan úgy leveszi a részét, hanem velem, meg a többiekkel, akik rendesen adóznak, mert csak több hárul ránk a KÖZteherből, amiből Te nem vállalsz KÖZösséget.


Mindegy, nem győzködlek, csak tényleg itthon költsd a pénzed, lehetőleg hazai termékre. Legalább ennyi jóakarat legyen Benned.


Köszi!

2012. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!