Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kiakar menni Angliába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kiakar menni Angliába dolgozni. Vagyis már minden el van intézve a papírokra érem. Az a kérdésem: szerintetek lenne értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Kint kapott állást és csak 3 havonta tudna haza jönni. Ő azt mondja, hogy ne dobjuk fel a kapcsolatunkat, próbáljuk meg a távkapcsolatott.
2010. aug. 5. 15:35
 1/7 Holdtündér ***** válasza:

Miért ne próbálnátok meg? Annyi esélyt adj a kapcsolatotoknak.

Esetleg nem tudsz vele menni?

2010. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi időre megy és hány évesek vagytok.

Te nem tudsz vele menni?

2010. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálni érdemes mindenképp!
2010. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mind ketten 30 évesek vagyunk. Sajnos nem tudok vele menni.
2010. aug. 5. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:

te nem tudsz vele menni? vagy nem akarsz?

meg meg lehet probálni, de az nem jó h csak 3hónaponta tud haza menni, és abban a 3hónapban bármi történhet közte és egy lány közöt vagy rád nézve is ugyan ez csak pasival, lehet h szeretitek egymást de a távolság mindent elront.

Én tudom mivel velem is ez volt. 16évesen anyum kitalálta h költözünk angliába és igy véle lett a kapcsolatomnak a távolság miatt.nem látod mindennap, nem vagy vele meg stb.nem ugyan az.és hiába szeretett meg én is de nem ment egy éven 2x meek haza.z nem sok.de a 3hónap is sok..hidd el nekem..

menny vele? vagy mond el neki h a távolság az sok..

sok szerencsét

2010. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem akarok vele menni. De előszőr ő úgy gondolja, hogy kimegy és dolgozik és közbe néz nekem munkát. Csak kérdés az, hogy meddig kell itthon maradnom.
2010. aug. 5. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elviselhető. Sok olyan ismerősöm van (házasok), akiknek a férj ment ki (akár félévre is) és túlélték. Pláne, ha utána a nő is ki tudott menni. Szerintem ha bízol benne (és magadban), akkor nem lesz gond.
2010. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!