Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tudna tenni a kormány ha...

Mit tudna tenni a kormány ha polgári engedetlenség alakulna ki egy jelentős réteg körében, akik nem lennének hajlandóak adót fizetni, de hogy ne legyen gáz letétbe helyeznék az összeget egy bankba?

Figyelt kérdés
Ha kellően sok ember tenné egyszerre, akkor nincs az a kormány aki nem adná be a derekát.
2012. febr. 12. 22:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az ország működőképességét veszélyeztetni mire jó?
2012. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Adót minden országban kell fizetni, többek között ebből fizetik azok segélyeit is, akik ezt mondjuk szeretnék. Adók nélkül tényleg jönne a csőd.
2012. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

""Az ország működőképességét veszélyeztetni mire jó?



És az emberek működőképessége nem számít?



Nevetséges mindíg csak ezzel jönni hogy az ország?

Vegyük már egyszer észre, hogy ha a társadalom 50% a nem működik, akkor nevetséges azt kérni hogy "ok nektek sz@r, de legalább nekünk gazdagabbaknak had legyen már jó"!


Még néhány ilyen év és nem nagyon lesz mit veszteni az ország nagyobbik részének. Akkor a többiek hiába okoskodnak majd.

2012. febr. 12. 23:17
 4/23 A kérdező kommentje:

"kolopele válasza:


Adót minden országban kell fizetni, többek között ebből fizetik azok segélyeit is, akik ezt mondjuk szeretnék. Adók nélkül tényleg jönne a csőd.



Igen, kell!


Annak aki a maradékból képes megélni.


És aki nem?


Csődbe megy az ország?


Na és?


Az emberek egy jórésze már rég a csőd szélén billeg, és ha borúl?


Pld Nekem és még sokaknak már semmit nem számít a csőd.

Ha megfelelő számban leszünk, ekkor neked is véged!


Ezt kellene megérteni a politikusoknak és az újgazdagoknak.

2012. febr. 12. 23:22
 5/23 anonim ***** válasza:

"A felsőtízezer eladta a hazánkat, a becsületünket, a hitünket. Fizessenek ők!"


A gázt miből fizeti az ország?Ez nem játék!

2012. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
"Ha megfelelő számban leszünk, ekkor neked is véged!" Tévedsz. Egyébként meg nagyon messze van még az a csőd. Az nem akkor következik be ha több embernek kevés a fizetése, ilyen sok országban van. A csőd ennél sokkal összetettebb téma, és az adók nem fizetése is ezek közé tartozna. Az ország csődje nem akkor következik be ha néhány ember tönkremegy, vagy nem jól él.
2012. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"kolopele válasza:



Nem néhány ember él rosszúl mamár, henem milliók!

Lehet hogy ezt te nem érted, de ma az országnak a nagyrésze már nem képes fizetni a számláit.


Kapizsgálod?


Mert ekkora jövedelmekből nem lehet ilyen árak mellett.


Az élelmiszer ára meg megy felfelé, kitartóan és megredeken, a jövedelmek meg lefelé mert nincs munka és nincs fogyasztás,illetve Orbán elQrta az adópolitikát.


Az az, 1-2 év és már is leszünk elegen a csődhöz.

2012. febr. 12. 23:39
 8/23 A kérdező kommentje:

"""A felsőtízezer eladta a hazánkat, a becsületünket, a hitünket. Fizessenek ők!"


A gázt miből fizeti az ország?Ez nem játék!



Nem érted mi?


Ha én és néhány millióan, nem tudjuk kifizetni a gázszámlát, akkor ki f@szt érdekel hogy tud-e az ország venni,vagy az újgazdagok?

2012. febr. 12. 23:40
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Ezzel a kolopeleval nem érdemes foglalkozni, mert csak egy provokátor. Ráadásul olyan buta mint a föld! A média rabja!
2012. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%
Köszönöm a "kedvességedet", de sem provokátor, sem buta nem vagyok, nem tudom hogyan csináltam volna ilyen karriert ha ez lenne a helyzet. Nem fogom leírni a történetet újra, nem kell aggódni. Mindenesetre érdekesen látom azt a sok panaszkodó embert, akik ugyanezt hajtogatják, hogy nincs pénz a számlákra, és tudom hogy több tízezret költenek el cigire, italra havonta. Az ilyen emberek ne sírjanak inkább. El van túlozva ez a nagy szegénység itt, a benzin ára is sok állítólag, mégsem találni parkolót szinte egyetlen városban sem, mint ahogy a dugók sem csökkentek lényegesen. A bevásárlóközpontokról meg már inkább ne is beszéljünk. Szegények minden országban vannak, még Amerikában is vannak nyomornegyedek, láttam útjaim során párszor. Nálunk is vannak ilyen települések sajnos, de nem ez kell hogy legyen a mérv adó.
2012. febr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!