Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Matolcsy meg Zsiga Marcell...

Matolcsy meg Zsiga Marcell miért nem próbálják ki, hogy egy hónapig 47 ezer forintból éljenek meg?

Figyelt kérdés
Szerintük meglehet. Nekem a rezsim több, mint 47 ezer.
2012. febr. 18. 13:40
1 2 3 4
 1/32 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nem értelek, hát minek próbálnák ki?

Ők anélkül is tudják, hogy meg lehet élni belőle!


Pedro

2012. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Mert ők eddig óránként kaptak(loptak)47 ezer forintot és ez egy kicsit túlzás lenne kipróbálni.Nem kellene velük foglalkozni csak ki kellene rakni ebből az országból az összes ilyen okos embert hogy boldogítsanak más országokat a baromságaikkal.
2012. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
21%
Azt hiszem a lényeget csak nem érti meg senki. Ezt a 47 ezret Matolcsy a segély összegével állította szembe, a hivatalos nyilatkozaton kicsit másképpen hangzik el mint ahogy azóta elterjedt. Az ellenzék ferdít, mint mindig. Más kérdés, hogy Lázár óta nem ártana óvatosabban fogalmazniuk politikusainknak, hiszen a "hiénák" alig várják hogy elferdítve egy hírt lincshangulatot teremtsenek. Egyébként meg a munkájukból adódóan miért kellene nekik megélniük 47 ezerből? Más nyugati országokban még az is természetes ha magán repülővel jár a miniszterelnök tárgyalásokra, csak nálunk van ez a nagy gyűlölködés meg irigykedés, például ha külföldre megy focimeccset nézni Orbán. Én is voltam már Barca meccsen élőben, és ez olyan nagy baj? Nem kell ennyiből élni senkinek, nem kötelező, lehet próbálkozni hogy jobb legyen.
2012. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van felháborodás hogy Orbán-nak van magán gépe.Más nyugati országokban normálisan irányítják az országot nem csak ülnek lopnak az emberektől és b...ák az anyjukat.Ennél a magán nyugdíj pénztárnál sikeresen loptak pár milliárdot.Anyukám is már nyolc százezer forintot fizetett be kapott belőle ötvenet.Kössz szépen Orbán,nagyon kedves dolog volt.
2012. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 nem dávid ***** válasza:
100%
Mert egy pofátlan, gerinctelen tolvaj emberek azért nem próbálták ki.
2012. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük kolopele az újabb önéletrajzi adalékot. Szerinted hány embert érdekel hogy jártál Barcelona meccsen?
2012. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
És ti,nem tesztek semmit. A világban több országban folynak a tüntetések, csak ez a birka nép tűr el mindent. Menjetek a fa....ba!
2012. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%
Persze hogy nem megyek mert 14 éves vagyok de már én is látom hogy az Orbán egy f...sz!!!
2012. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

kolopele!


A kutyát nem érdekelné mennyi van nekik, ha nem azt látnák az emberek, hogy tőlük veszik el. Legalább mást is hagynának élni.

2012. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
48%
Nem szántam önéletrajzi adaléknak, csak ez most ide tartozott. István, mindenhol az adókból tartják fent az államháztartást, abból fizetik a segélyeket, létesülnek intézmények, stb, vagyis azért van bruttó és nettó. Az adót pedig mi fizetjük, állampolgárok, tehát tőlünk veszik el, hogy a te nyelveden fogalmazzak. Ez így természetes. Az adók mértékéről már lehetne vitatkozni, de most a világ összes adója kevés volna.
2012. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!