Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiknek az új adózási rendszer...

Akiknek az új adózási rendszer most sok pénzt hoz, miért osszák az észt azoknak, akik rosszul jártak?

Figyelt kérdés
Ezt én nem tudom megérteni,hetek óta.Olvasgatom,hogy némelyik ember milyen rosszmájú azokkal, akik rengeteget vesztettek.Sőt,leállnak vitatkozni,hogy most mennyire jó ez a rendszer.Persze nekik.De annyi eszük nincs,hogy leüljenek számolni.Az ilyen nagyképű,magabiztos fazonokat én úgy tudnám se@@berúgni,hogy elszállnának.
2012. febr. 25. 23:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
Mert bunkók. Kíváncsi lennék fordított esetben hogy osztanák az észt. És pedig lesz még olyan életünk során. :D
2012. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Az egykulcsos adóval alapjáraton nem lenne semmi baj. Viszont: Rengeteg ember rosszabbul járt vele. Vagy nem kapott semmilyen kompenzációt vagy bejelentették 8 óra helyett 6 órára kevesebb nettó bérért.
2012. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 tetro ***** válasza:
0%
én nem olvastam olyanokat, hogy bárki ezzel rosszmájúskodna...
2012. febr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem írtad ki nyíltan a kérdésnél a nevemet is? Attól féltél hogy majd megint törlik? Letettem már az asztalra annyi mindent hogy vállalhatom a Fidesz politikájának a helyes irányát. És persze ami a legfontosabb, és amit senki nem akar felfogni valahogy, az az hogy én nem ezalatt az egy év alatt építettem fel és vittem sikerre a gyárat, hanem már több mint 20 éve, és azóta is magas szinten tartom, akárcsak a fizetéseket. Nálam az összes jól kereső ember jobban járt, akik pedig nem érték el a határt, mondjuk ők nagyon kevesen vannak, azoknak mindnek kompenzálva lett a fizetésük. Vagyis a takarítónő továbbra is hazaviszi a havi valamivel több mint 100 ezer forintját. A saját többletem jelentős része pedig gyerekkórházaknak megy elsősorban. Te pedig pont az ilyen embereket rúgnád meg az érzékeny pontjukon? A tehetetlenségedet ne másokon vezesd le, hanem kezdj inkább magaddal valamit. Például menj ki külföldre, úgyis mindenki ezt hajtogatja.
2012. febr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
kolopele! Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy melyik cég is ez, ahol még a takarítónő is nettó 100 ezret keres.
2012. febr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
31%
Majd privátban megírom mi is a fő profil, de most ha nem haragszol már nem fogok bele, kissé fáradt vagyok egy hosszabb monológhoz.
2012. febr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 tetro ***** válasza:
100%
Szerintem a kiskunhalasi kamugyárról beszél
2012. febr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Kolopele.Elvesztettem a munkahelyemet.Interjúztatnál akár takarítónak is?Beérem havi 70-75ezerrel is,és költözök bárhova.Köszi,szia!
2012. febr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%
"Szerintem a kiskunhalasi kamugyárról beszél" Nem egészen. Az ország keleti felében van ugyan, de nem ott és nem kamugyár.
2012. febr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

"Miért nem írtad ki nyíltan a kérdésnél a nevemet is? Attól féltél hogy majd megint törlik?"



Üldözési mániád van kolopkám? Vagy ez egy másik mánia arról, hogy minden rólad szól és az egész világ körülötted forog? Nem kicsit beteges ez már nálad. Szerintem vizsgáltasd ki magad!

2012. febr. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!