Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy nézne ki egy "emberarcú"...

Hogy nézne ki egy "emberarcú" jobboldali diktatúra?

Figyelt kérdés

Tehát nem nácizmus, hanem csak annyira szélsőséges, mint a Kádár-rendszer, de jobboldali.


Horthy Magyarországa, Franco Spanyolországa vagy Atatürk Törökországa például ilyen rendszer volt?



2012. febr. 27. 13:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

17:58!

"eltévedtél. Itt diktatúráról volt szó, nem szabadelvűségről, arra nyiss egy másik topicot."

Nem tévedtem el, én is a diktatúráról beszéltem. Te kevertél bele egyéb dolgokat.


"Elég sok spanyol tiszteli Francot, a baloldaliak meg nem. A baloldaliak véleménye meg nem érdekel."

Bocs, de még ha valaki baloldali érzelmű is, akkor is ember. És ha valahol nem vesznek egy embert emberszámba, az nem emberarcú rendszer.


"Szerintem egy mélyen katolikus hagyományú országban, b.zikat összeházasítani és legalizálni az abortuszt, nem egészséges, és nem érdekel az ellenvélemény."

Hol mondtam én ilyet?


De kíváncsi vagyok, hogy ugyan ez lenne a véleményed akkor is, ha egy baloldali "emberarcú" diktatúrában élnél, ahol nem engedik az azonos neműek házasságát, és az abortuszt (lásd Ratkó korszakát), de simán elvihetnek, mert jobbos vagy? Szerinted emberarcú ez?

2012. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem a jobboldali sehogy. Ők már számtalanszor "bizonyítottak". Tehát nem, nem,soha.
2012. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Miért, a baloldali diktatúrák nem bizonyítottak már?
2012. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
De . Azok bizonyították, hogy kb 40 évig elég jó élhetővé vált. Ha 30-as vagy akkor hiába magyarázom, ha 50-es vagy akkor tapasztaltad, ha megtapasztaltad az átkost és nem tudtál beilleszkedni, akkor vagy munkakerülő voltál, vagy a mások hátán keresztül probáltál törető lenni, de az ott nem működött. Akik ezt próbálták azokból lettek a rendszerváltók és ezt most a bőrünkön tapasztalhatjuk,hogy miért nem engedték őket annó érvényesülni, hiszen nem értenek semmihez. Az eredmény ékesen bizonyít minden. Ezt nem lehet meghamisítani . Megmagyarázni ugyan lehet, de attól a szar marad az ami.
2012. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Azért is volt egy rendszerváltás, mert olyan jó volt...
2012. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom össze tudnál -e szedni egymillió embert aki azon a véleményem van, de jó ha tudod, hogy ez az egész nem alulról jövő óhaj volt ! Ezt azok mismásolták össze, akiknek már félre volt téve a lopott holmi és már csak a legalizálásra váltak. Ezt hívták rendszerváltoztatásnak.
2012. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

" De . Azok bizonyították, hogy kb 40 évig elég jó élhetővé vált. Ha 30-as vagy akkor hiába magyarázom, ha 50-es vagy akkor tapasztaltad, ha megtapasztaltad az átkost és nem tudtál beilleszkedni, akkor vagy munkakerülő voltál, vagy a mások hátán keresztül probáltál törető lenni, de az ott nem működött. Akik ezt próbálták azokból lettek a rendszerváltók és ezt most a bőrünkön tapasztalhatjuk,hogy miért nem engedték őket annó érvényesülni, hiszen nem értenek semmihez. Az eredmény ékesen bizonyít minden. Ezt nem lehet meghamisítani . Megmagyarázni ugyan lehet, de attól a szar marad az ami."


A nagyszüleim földjét ezek vették el. Szemét rabló banda volt, nem is hiába adósította el az országot a komcsi rezsim.

2012. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Egy páran ugy gondolták, hogy visszakapják az uradalmat és az ország 90 %-a cseléd lehet. Na ez nem müködik és nem fog működni. Amit a mostaniak elloptak, azt az ország dolgozóinak 2/3-as hosszu évtizedeken keresztül felépített. Ezek kárpótlásáért mi is jelentkeznénk kedvesem.
2012. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha az 1-2 holdas földecskék uradalmak, akkor kívánom, hogy élj meg ennyi földből. Vagy inkább mondok jobbat, halj meg Recsken.
2012. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Mért mennék Recskre.Nem voltam kulák.Nem dolgoztattam mást robotba. Nem tartottam cselédet.Most gondolom visszakérted a földet és forgatod az ásót, kapát családostól, mert így lehet gyarapoodni ! Vagy büdös a munka.
2012. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!