Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most csak pártokra vagy...

Most csak pártokra vagy tagokra, személyekre is lehet szavazni?

Figyelt kérdés

még nem vagyok szavazásra jogosult,csak kiváncsiságból kérdem,mert nem tiszta a dolog..szóval lehet x-elni egy pártra és lehet a párton belül személyekre is?(ha jól tudom a lapon rajta vannak a párt neve alatt a tagok is..)szóval hányszor kell x-elni?


bocs ha nagyon naiv a kérdés:O


2009. jún. 7. 17:23
 1/5 A kérdező kommentje:
én úgy tartom logikusnak ha csak pártra,de hátha tévedek..:)
2009. jún. 7. 17:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer, ott a párt neve, és alatta az, hogy kik vannak a pártlistán. Minél több szavazat érkezik egy pártra, annál több ember jut be a listáról. Leegyszerűsítve kb. így néz ki.
2009. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi.)


tehát attól függően h.mennyi szavazatot kap a párt,arányosan annyi ember jut be?így érthető..:)

2009. jún. 7. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2009. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm...bátyámat kérdezgettem,de csak legyintgetett,nem lehet vele ilyenekről beszélni.)


mégegyszer köszi mindkettőtöknek!:)

2009. jún. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!