Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha cigánynak lenni hungarikum,...

Ha cigánynak lenni hungarikum, melegnek lenni büszkeség, zsidónak lenni jó, akkor magyarnak lenni miért rasszizmus?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 17:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Mert az országot a háttérből a nemzetközi zsidó pénztőke irányítja.Ami érdekelt abban hogy megszerezze ezt a földet.De ehhez ki kell "írtania"rafinált módszerekkel azokat az "akadályozó tényezőket" amik esetleg meggátolhatják ebben.Ez esetben az "akadályozó tényező" a magyar identitású emberek,akik talán harcolni is képesek lennének szellemi-politikai-gazdasági esetleg katonai értelemben hogy országukat megtartsák.
2009. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%

A kérdésedet lehet rossz helyen teszed fel.

Íme néhány hely, ahol biztos választ kapsz kérdésedre:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Hirtelen ennyi volt!

nyugodtan írd meg a kérdésed nekik, és örömmel válaszolni fognak!

2009. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem senki nem mondta, hogy magyarnak lenni rasszizmus. Bár ha úgy érted, hogy a magyar lét szerves része a cigányok, zsidók, niggerek, sárgák üldözése/kiirtása tisztán faji alapon, akkor az, de tudtommal ez nem követelmény ahhoz, hogy valaki magyar legyen.
2009. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2%
ezt a kérdést miért teszed fel mindenhol? én egyetértek veled, de unalmas... már legalább 4.-jére vagy 5.-jére olvasom...
2009. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Ebben az országban már minden színesbőrű bevándorlónak,kissebbségnek,nemzetiségnek,nemi aberráltnak van joga.Csak a fehérbőrű magyar identitástudatú embereknek nincs.Ha meghal egy cigány mert elcsúszik egy banánhéjon és beüti a kobakját, a média és a nagy pártok azonnal a rasszista magyarokra fogják hogy ők a tettesek.Míg a cigányok halomra gyilkolhatják szórakozásból a magyarokat,terrorizálhatják,kifoszthatják,megerőszakolhatják őket,élősködhetnek rajtuk-senki sem említi meg a médiában,a Parlamentben nem mondanak dübörgő szónoklatokat ez ellen a politikusurak.Csak annyit mondanak kis mosollyal az arcukon,legyintve kezükkel:-"Ez csak egy kis megélhetési bűnözés,nem szabad az elkövető származását nézni"-Hát a m..cskos k..rva annyukat!!!Remélem máshogy lesz ez ha a Jobbik bekerül a Parlamentbe,én bennük bízom.Egyetlen párt ami a magyarság érdekeit képviseli
2009. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsó hozzászólóval.
2009. jún. 9. 19:33
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem az és lesza..m nagy ívben,aki azt mondja a Magyarokra!
2009. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Ne húzzátok így fel magatokat, miért lenne rasszizmus magyarnak lenni? A magyar az összes magyarországi állampolgárt magába foglalja, plusz a határon túli magyarokat, ennyi. (Ebből adódik, hogy a zsidók és cigányok is magyarok, bocs, skacok.)

A nemzetközi tőke nagyon sok országot meg akar venni, de általában nem sikerül. Mi gyengék vagyunk, mert széthúzunk. Azért húzunk szét, mert nem értettük meg az összetartás jelentőségét. Az összetartáshoz nem szitkozódni és átkozódni kell, hanem összetartani, ilyen egyszerű. (Összetartani annyit jelent, hogy a jobboldal és a baloldal nem egymás anyját szidja, hanem egymás gyermekeinek tervez közös jövőt, ismét bocs, skacok, de ezt diktálja a józan ész.)

Adja Isten, hogy holnap reggel már így ébredjetek fel.

2009. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Az első válaszadó nagyon jól látja sztem, de azért kicsit durva "nemi aberrált"nak nevezni a melegeket, ez a quu ország pont azért tart ahol az agyi színvonalat tekintve, mert ilyen fantasztikus mentalitásokkal is találkozunk. Ott vannak a melegségről ill. azt természetesnek elfogadó országok, nem is egy, Holanbdia, Dánia stb, és lám mégis milyen klassz kis helyek, milyen klassz, nyitott gondolkodású emberekkel. Na ezzel szemben meg most mondjam azt, hogy itt meg van az őstulok ehte magyar bunkó? Most meg én voltam drasztikus tudom, de tényleg úgy gondolom az ilyen gondolkodás gátolja meg ezt az országot legalább a szellemi felvilágosodásban, egy kicsit szellemileg közeledjünk már a normális országok felé, másban úgyse nagyon tudunk. Szóval borzasztó, miért nem vagyunk mi képesek csak egy kicsit intelligensebben hozzáállni dolgokhoz ?

De azért nem tudom honnan veszed, hogy magyarnak lenni bűn lenne ... Meg hát a meleg is magyar, vagy nem?

Na a zsidó az jó kérdés, hiszen még aztán zokon veszi ha lemagyarozom (jártam már így). Cigányok hasonlóképpen bizonyíthatóan más népcsoport. Kicsit kusza ez a kérdés sztem.

2009. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Jaaaj, Istenem ez a sok süket duma. A homoszexualitás bűn a természet ellen. A természet azt mondja, hogy a nemi ösztön egyetlen célja a szaporodás, azaz a faj megőrzése. A férfiak nemi ösztönét a nők tulajdonlása irányítja, valamint területi és hatalmi ösztönök, melyek a fennmaradáshoz szükségesek.
2009. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!