Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországot tényleg el...

Magyarországot tényleg el akarták és akarják tüntetni a földszínéről? És miért?

Figyelt kérdés

pl. hungarorum eliminates gondolom tudjátok mit jelent

egy komment "Magyarországot sem kényszerítették térdre,csak hát a vesztes oldalon voltunk..De ha azt nézzük,hogy a történelem folyamán hányszor akarták Magyarországot eltüntetni a föld színéről,hányszor akarták elérni,hogy eltűnjön a magyar nyelv,nos még mindig talpon vagyunk.."


2012. márc. 10. 09:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Persze, mert itt van a szívcsakra.
2012. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

A gyermekek azt képzelik, hogy ők, az ő szüleik, az ő házuk, az ő városuk majd az ő országuk a világ közepe. A legtöbben amikor felnőnek, rájönnek, hogy ez nem így van.

Van aki viszont úgy marad.

2012. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
35%
Ez a szívcsakrás dolog nagy szégyen a nemzeti oldalon ezt a hazaárulók mindig felhozzák.
2012. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 yossarian44 ***** válasza:
100%
A hazaárulózás a nagyon-nagy szégyen a nemzeti oldalon, és ezt a civilizált emberek mindig fel fogják hozni...
2012. márc. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a szívcsakrás dolog nagy szégyen a nemzeti oldalon ezt a hazaárulók mindig felhozzák.

"


Most komolyan a "nemzeti" oldalon hisznek ilyen butaságokban mint, pl.: szívcsakra? Ez olyan mint ami a csillagkapuban volt?


Mini-Afrika Európában...

2012. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Annyira uncsi már ez a hazaárulós szöveg. Ki dönti el, hogy ki a hazaáruló? És vajon miért is? Azért, mert más a világnézete, mint a tiéd? Vagy kémkedett az országa ellen?

Az ilyen kijelentésekkel járatod le a saját oldalad. Pontosan ezért nem tudok velük azonosulni. A mérsékelt jobb oldalnak (nem a Fidesznek) viszont vannak szimpatikus nézetei.

2012. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam a válaszokat. Eddig is sejtettem, de most már pontosan tudom, miért. Tökéletesen kilógunk minden sorból. Nincs még egy olyan ország, ahol, ha probléma van, azonnal a világ összeesküvését tekintik a fő gondnak. Mindenütt másutt megnézik, van-e otthon kijavítani való. Aztán vagy elkezdik kijavítani, vagy nem, esetleg kiderül, hogy valamelyik szomszéd igencsak racionális okból szívatja őket. Nálunk viszont egy kis tüskénél azonnal jön a nemzetközi összeesküvés. De nem ám csak úgy! Nem! Tudományosan. Csakrástól, amerikástól, zsidóstól, oroszostól, tudom is én mitől.

De valódi problémát felderíteni, elemezni, módszeresen dolgozni, az büdös. Marad a csakra.

2012. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
58%
Pont arról beszéltem hogy néhány idióta ezzel a szívcsakrás dologgal járatja le a nemzeti oldalt bár ők olyan értel,mi szinten állnak mint a hazaárulók.
2012. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 yossarian44 ***** válasza:
100%
Most nem azért, de a nemzeti oldal szájából a hazaáruló lassan már dicséret lesz...
2012. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Úgynevezett nemzeti... :D
2012. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!