Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért voltak ennyire kevesen...

Miért voltak ennyire kevesen a Szolidaritás Mozgalom mai rendezvényén?

Figyelt kérdés
Én a közelben lakom, lementem megnézni, de már vissza is jöttem. Ahhoz képest, hogy Kónya Péter a mozgalom legnagyobb tüntetéseként hirdette meg a mait, csak pár ezren voltak. A beszédek és versek elég érdekteleneknek voltak, kis túlzással egy enervált erőlködésnek tűnt az egész.

2012. márc. 10. 16:19
 1/7 A kérdező kommentje:

Tízezreket vártak, de tízezren se voltak.


[link]

2012. márc. 10. 16:23
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
mert semmi sincs mögötte, csak a kormány és pártellenesség.
2012. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyen megmozdulásnak, régebben sem volt haszna, így most sincs.

Egész országot mozgósítani meg nem lehet.

2012. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Mert nincs pénzük, mint a kormánynak és nem tudnak fizetni a "statisztáknak". A másik, hogy köztünk még nagyon sok a narancsködös magyar, akik nem tudják felmérni, hogy a Vezérünk bort iszik és vizet prédikál. Illetve a nép ugyanazon részének a Fidesz a sz@rt is édességként tudja csomagolni (lásd adójóváírás kivezetése) amelyet bevesznek utána meg megesznek.


Március 15-re a kormány már a lengyeleket is beszervezik. Pedig a magyarság érdekében Ukrajnától kezdve a Szlovákokkal bezárólag - kör körösen - meghívhattak volna mindenkit. Ez lenne az igazi gesztus a Fidesztől.

2012. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Kergeted magadat abba a hitbe hogy statiszták vannak a kormány melletti felvonuláson?:) Hát..nekem nem fizetett senki:)

Egész egyszerűen másképp látom a világot mint te, ugyanakkor nem felejtek.

2012. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én speciel nem is hallottam róla, pedig szoktam ellenzéki párti honlapokat olvasni.

Nincs most apropója másrészt közel van március 15. azokra a tüntetésekre pihen rá a nép.

2012. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sz1u ***** válasza:
58%

22:42


"ugyanakkor nem felejtek."


Hááát, ha Fidesz szurkoló vagy, akkor Te vagy az egyetlen, aki nem felejt. Lásd Viktor már azt sem tudja másnap, amit előző nap mondott.

Amennyiben fideszes vagy tényleg, akkor mondj légyszi egy olyan Orbán intézkedést, ami nem lenne szöges ellentétben a korábbi nyilatkozataival!

2012. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!