Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hány millióan lesznek a...

Most hány millióan lesznek a fideszes rendezvényen?

Figyelt kérdés

Március 15-én újabb békemenet indul a Kossuth térre, ahol Orbán beszél. Még Lengyelországból is több ezer résztvevőre számítanak. Orbán nagyon büszke arra, hogy az ő rendezvényeiken rengetegen vannak, ezekhez képest a balos megmozdulások szerinte csak klub összejövetelek.


[link]



2012. márc. 6. 17:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
47%

Igazából még mindig az emberek nagy része támogatja a FIDESZ t. Csak most divat őket oltogatni.


Yupiter

2012. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg továbbra sem értem, miért kell egy nemzeti ünnepből politikai nagygyűlést csinálni.
2012. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
És nincs igaza? Amióta csak élek nem emlékszem nagyobb balos megmozdulásra.
2012. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát a számokat tekintve igaza van. Csak a balos rendezvényeket üres zsebű millások szervezik, akiket ezért még ráadásul a NAV is vegzál, a fideszes rendezvényekre meg rásegítenek az önkormányzatok és egy hatalmas hátország.
2012. márc. 6. 17:47
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

"Most hány millióan lesznek a fideszes rendezvényen?"


Sokan lesznek, de nem elegen.


"Csak a balos rendezvényeket üres zsebű millások szervezik, akiket ezért még ráadásul a NAV is vegzálCsak a balos rendezvényeket üres zsebű millások szervezik, akiket ezért még ráadásul a NAV is vegzál"


Az "üres zsebű millás" nem ellentmondás egy kicsit? Mellesleg akit a NAV vegzál, a 4K, az nem azt mondta magáról, hogy politikai oldaltól független? Most akkor mégiscsak balos? Persze közel állnak a haverjaikhoz szerintem is, tudod: a Nem Lehet Máshoz...

2012. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
A Fidesz mindenkit mozgósítani fog. Sokan csak azért mennek el,mert féltik a munkahelyüket! Az önkormányzatoknál,állami cégeknél "ajánlott" lesz a részvétel. Akár csak a Kádár-rendszerben! Akkor sem a saját akaratuk miatt mentek el az emberek a politikai gyűlésekre. Sőt,még szavazni sem.
2012. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
28%
18:01: otrombán hazudsz. Véletlenül bennfentesebb vagyok kissé az átlagnál, és ez egyszerűen ocsmány hazugság.
2012. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

"A Fidesz mindenkit mozgósítani fog. Sokan csak azért mennek el,mert féltik a munkahelyüket! Az önkormányzatoknál,állami cégeknél "ajánlott" lesz a részvétel. Akár csak a Kádár-rendszerben! Akkor sem a saját akaratuk miatt mentek el az emberek a politikai gyűlésekre. Sőt,még szavazni sem."

Érdekes, anyukám fideszes önkormányzatnál dolgozik, apám felesége meg vagyonkezelőnél, ami szintén fideszes. Egyik helyen se beszélnek róla, mivel nem téma, ki kit támogat.

Kicsit paranoiás vagy, tippem az hogy egy 50 éves megbolondult asszonyka, aki visszasírja a kommunizmust.

2012. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

"Az önkormányzatoknál,állami cégeknél "ajánlott" lesz a részvétel."


Ez hazugság, honnan veszed?

2012. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Shai-Hulud ***** válasza:
97%

Hány millióan lesznek?


Az MTVA szerint 5 millióan.

A Hír Tv szerint 2 millióan.

A kereskedelmi csatornák szerint 100 ezren

Az ATV szerint 5 ezren.


Semlyén szerint 12 millióan.

Orbán szerint 10 millióan.

Vona szerint 200 ezren.

Mesterházy szerint max 10 ezren.


Szerintem meg már régóta nem tudjuk, hogy mi is folyik ebben az országban. Pontosan ezért, mert még egy létszámot sem tudnak őszintén megmondani, még ebben is hazudik - MINDEGYIK oldal...


Pedro

2012. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!