Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Rendszervágás "csoport"...

Bumbi02 kérdése:

Ez a Rendszervágás "csoport" vagy "mozgalom" csak szerintem járatja le a nemzeti / jobb oldalt?

Figyelt kérdés

[link]


A minap találtam rá erre a kedves csoportra, ahol lényegében csoportosan fröcsögnek, egymást bátorítva, és verekedésre készülnek márc 15.-én, ahelyett hogy rendes hazafi módján megemlékeznének inkább csendben.. Cenzúra eltörlését kérik, de mikor én oda kommenteltem (teljesen normálisan, csak egyszerűen más véleményt) rövidesen törölték a hozzászólásaimat és letiltották a hozzáférésemet. (a reakciók színvonalát nem is idézném)


Én értékelem hogy van egy "nemzeti" oldal is, de a nemzeti oldal miért kezd egyre többször az agresszióval, trágársággal, tanulatlansággal párosulni? Az ilyen emberek/csoportok járatják le a nemzeti oldalt (soskzor a jobb oldalt, de a balra is van példa) mikor gázmaszkokat akarnak venni márc 15.-re nem kokárdát, mikor azt beszélik h ki hozza a molotov koktélt...


Lehet kicsit provokatív kérdésnek tűnik, de egy provokatív csoportról nehéz úgy kérdést feltenni hogy az ne legyen provokatív.


2012. márc. 12. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
A Rendszervágás nevű csoport egy fostarisznya. De csak önmagukat járatják le.
2012. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

"Én értékelem hogy van egy "nemzeti" oldal is, de a nemzeti oldal miért kezd egyre többször az agresszióval, trágársággal, tanulatlansággal párosulni?"


Nem kezd, viszont ha te így látod akkor nagyon nem vagy képben és ebből a tanulatlanságod feltételezem. (mellékesen jogosan)

2012. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira nemzeti vagy, akkor nem fogsz, "csak csöndben megemlékezni" hanem teszel ezért az országért hogy megmutassuk, hogy nem fogja a milla elfoglalni az utcákat. Ez nem lesz Nyugat Európa. Minél többen a Ferenciek terére!!
2012. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy ezek nem nemzetiek, hanem buták. Aki saját magának és nemzetének jót akar az kiművelt emberfő módjára távol marad az ilyen megnyílvánulásoktól. '48 márc. 15. emlékét ma Magyarországon sajnos bárki szabadon meggyalázhatja, legyen az kormány, ellenzék, vagy ilyen csőcselék. Különben meg sok cégnél, ha kiderül hogy egy alkalmazott ilyen nézeteket vall, vagy ilyen csoportnak a tagja akkor gyakran torkollik menesztésbe az ügy. Ezen szerintem mindenki gondolkozzon el, hogy miért...

Ezek az oldalak arra jók hogy a fehér-társadalom alját (a sötétbőrű-társadalom az megint egy másik izgalmas sztori...) könnyen fel lehet lelni. Értelmes ember nem rak ki ilyeneket Facebookra hogy "Magyarok Nyilai Nemzeti Felszabadító​ Hadsereg - Turul sejt", minden nemzet hírszerzése hozzáférhet a Facebook összes adatához, ezek meg tálcán kínálják fel nekik incognitójukat. Arról nem is beszélve hogy ha valaki kicsit is odafigyelt az apró hírecskékre az elmúlt években, az láthatja hogy nem kevest költöttek újjabban a "titkos-rendőrségek" felfejlesztésére. Az ilyen mozgalmak eleve halálra vannak ítélve.

2012. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ez nem lesz Nyugat Európa."


Hát ez a baj...

2012. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek az csoportosulások, csak megerősítik benne, hogy a szélsőjobb egy része műveletlen agresszor. Nem tisztelnek se Istent, se hazát, csak úgy képzelik. Az az egyetlen céljuk, hogy csúfot űzzenek a nemzeti ünnepeinkből. Ahelyett, hogy megemlékeznének, mint más normális ember. Tisztelet a kivételnek!
2012. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*bennem
2012. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!