Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarország lesz...

Hama8 kérdése:

Szerintetek Magyarország lesz még olyan amilyen volt ( úgy értem olyan nagy mint régen még Trianon előtt)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 21:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Trianont az 1.vh.-nak köszönhetjük. Abba pedig a monarchia tagjaként léptünk be.Miért te a Mátyás korra gondoltál , 4 tenger stb ?
2012. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Inkább mint a monarchia de nem olyanra mint pl. amikor nem voltak még osztrák habsburgok.
2012. márc. 16. 09:25
 13/24 A kérdező kommentje:

erre gondoltam!


[link]

2012. márc. 16. 09:28
 14/24 anonim ***** válasza:
75%
Értem.Figyelted a nemzetiségi összetételt is, vagy csak az országhatárokat?
2012. márc. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
az ország határt figyeltem csak ezt a térképet találtam meg elsőre
2012. márc. 16. 10:11
 16/24 Valaki0702 ***** válasza:
10%
Ehhez nagyon sok minden kell egy rész vissza foglalásához legalább 4 év előkészület kell mert mint tudjuk békésen nem meggy. 2020-ban a sok Trianon vissza helyett én egy sikeres háborút jósolok Szlovákia ellen illetve egy megegyezést lengyel országgal, hogy amik náluk vannak részek vissza adják mivel az a rész szinte lakatlan. Illetve szerintem 2025-ben a Szerbiából kiváló Vajdaság csatlakozását tudnám elképzelni.
2012. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Én azért még katonai és politikai szövetséget is kötnék a lengyelekkel hisz a magyarok évszázadok óta jó viszonyban vannak velük és a tegnapi béke meneten még lengyel zászlókat is lengettünk.
2012. márc. 16. 11:07
 18/24 DDD97 ***** válasza:
64%
Háát egyértelműen nem! Erdélyben élnek még most is nagy számban magyarok..de Erdély mindig is önálló volt! Gondolj arra, hogy külön Erdélyi fejedelemségük volt.. nekik semmi bajuk velünk, csak ők függetlenek szeretnének lenni... Aztán ahol még élnek magyarok az ugye Szlovákia területe... de ott csak kis számban... ha vissza szerettek volna csatlakozni hazánkhoz, akkor megtehették volna zt, amit Sopron tett.. egyenként visszacsatoltathatták volna a városaikat. de nem tették. A nagy történelmi Magyarország nem volt olyan jó! Csak a fele volt magyar.. éés a nemzetiségek ellen fordultunk, mi magyarok!
2012. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Előző,mekkora baromságot írtál már bocs???

Csak Sopron szavazhatott a helyzetéről,a többi város nem

A francia tetvek meghúzták a vonalat a térképen,és ennyi

És Felvidéken több mint félmillio magyar szerinted kevés??


Amúgy én biztos vagyok benne,hogy ezek a határok nem fognak így maradni

Akkora már valószínűleg nem lesz az ország mint 1920 előtt,bár ki tudja,de a magyar lakta területeket vissza fogják csatolni

2012. ápr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy többségben magyar lakta területek az országhatáron kívűl alig vannak, és ott is foltokban.
2012. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!