Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a magyar néppel?

Flector 67 kérdése:

Mi a baj a magyar néppel?

Figyelt kérdés
Március 15-én Orbán megmutatta. Az a baj, hogy sokkal többre tarja magát, mint ami. Lehet, hogy ez IMF és az EU gonosz, rossz. Na, de kb. Mi vagyunk a 4 éves kisfiú, aki beszól a szüleinek, ha nem kap cukorkát, akkor megsértődik. Életképtelenek vagyunk az EU nélkül, mikor fogjátok már ezt fel? A magyar nép mindig fejjel ment a falnak. Meg is van az eredménye.
2012. márc. 16. 06:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
38%
Jön az a fal . Egyre közelebb.
2012. márc. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Félre ne érts, nekem nagyon jól megy a sorom. Na látod, pont olyanokról írtam, mint Te kedves utolsó. Többre tartjátok magatokat, mint amik vagytok. Ennek a levét, meg a többi állampolgár issza meg.
2012. márc. 16. 07:04
 3/34 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem: semmi.
2012. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
6%
Az a baj, hogy sokkal többre tarja magát, mint ami.Ezt,hol,mikor mondta?
2012. márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Hát ezt én írtam. Nem Vektor.
2012. márc. 16. 07:42
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj a Magyar néppel hogy még mindig nagyon naiv a többség .A mai napig meg lehet vezetni üres ígéretekkel, sokszor hangoztatott mézesmadzag dumákkal.
2012. márc. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
Igen kérdező ! Ez a cigány lova effektus, amikor is nem a bátorsága miatt ment a falnak, hanem a vaksága miatt. A többi csápolóba pedig "fidesz csip" lett beültetve, akik még nem tudják, hogy nekik ugyan olyan rossz lesz, mint a többieknek.
2012. márc. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%

Nem csak az a baj a magyar néppel, hogy többre tartja magát, mint amiért tényleg tesz valamit. Az további probléma, hogy ha bármi baja van, akkor nem saját maga akarja megoldani a problémáját, hanem elvárja a segítséget. Akkoris elvárja, ha nem tett semmit azért, akitől (amitől) a segítséget várja. Csak ül tátott szájjal, de a sültgalamb nem repül bele csak úgy, ettől frusztrált lesz és mégkevésbé tesz a saját gondja megoldására lépéseket.

Viszont mindenhez jobban ért, mint a másik. Más dolgában rettentő okos tud lenni, más baján 2 mozdulattal tud segíteni, csak éppen saját magán nem tud (nem akar?) segíteni. És ha valami nem tetszik neki, akkor aztán hamar előkerülnek a nőnemű felmenők (anya, nénike) és nemiszervek.

2012. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
47%
csak annyi hogy a tőkések rabszolgája
2012. márc. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
29%

Persze életképtelenek az Eu nélkül... -_-"

Az EUval romboljuk egyre jobban az országot!Megvoltunk mi az EU nélkül is azelőtt is!

Ők mégis mire kapják azt a rengeteg cukorkát amit mi a 4 éves gyerekétől van!Ők habzsolják a cukorkákat mi meg szenvedünk a cukorkák hiánya miatt!

2012. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!