Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok szoktak templomba...

A jobbikosok szoktak templomba járni?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre elég sok jobbikos látogatja az oldalt és kiváncsi vagyok mennyire fontos nekik az hogy a jobbik keresztény pártnak vallja magát és a logójában hordja a feszületet. Szoktatok például templomba járni?

2012. márc. 16. 20:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%
Én arra vagyok kiváncsi, hogy azok, akik valóban tevékenykednek a pártban, ők vajon járnak e templomba?
2012. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
57%
Igen szoktunk ! És kapjuk is a balliberális oldaltól a klerikális jelzőt ! Igen, Jobbikos vagyok és hívő katolikus!
2012. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
7%

Röviden:


A Fidesz egy múló betegség, pattanás a demokrácia s*ggén...


(Lehet, hogy a Jobbik egy fekély lesz, - ezt még nem tudjuk) Az biztos, hogy a Fidesz végleg leszerepelt. A nagy kérdés most csak az, hogy hagyjuk, h. végigrabolják az IFÁ-t a lejtőn, vagy a nép kirúgja őket még félúton...

(bár sztm. sajnos a VV-n, Maúúnika-shown felnevelkedettek, valamint a nyugger, és c*gány szavazatok végiggurítják őket a lejtőn... :-/


A Jobbik jelenleg a "fekete ló" - persze kb. akkora eséllyel a Mo.-i helyzet racionalizálására, mintha egy doboz gyufából csukott szemmel akarnád kihúzni a legrövidebb szálút....- (bár még az is esély azzal szemben, ami most van...:-/)


Igen, a Jobbikosok többsége nem feltétlenül jár templomba: de ez összefügghet azzal is, hogy bizony a Jobbik szimpatizánsok jelentős része(90%-a) bizony 35 év alatti fiatal...


A templom a nyuggerek, lelki szegények, (c*gányok?), instabil személyek világa...


Ahogy a szcientológia is a gyenge jellemű, kapaszkodót nem találó egyéneket igyekszik behálózni... :-/

2012. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%
Én személy szerint nem járok templomba.
2012. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
43%
Ne használjuk a nyugdíjasokra a nyuggerek kifejezést!
2012. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi erővel a többi párt támogatóitól is meg lehet kérdezni ezt mert nekem úgy jött le, hogy azok vannak többen és jártatják a szájukat. Amúgy én nem vagyok megrögzött vallásos, de néha járok templomba főleg ünnepekkor.
2012. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
47%
Én fontosnak tartom, néha elmegyek. Az a baj hogy nem kaptam elég vallásos nevelést, így nem mindennel vagyok tisztában, ami a szokásokat illeti.
2012. márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
64%

Én Jobbik szimpatizáns vagyok, járok is templomba, katolikus vagyok.

Véleményem szerint a jelenlegi pártok közül még mindig ők a állnak a kereszténységhez a legközelebb, viszont néha ezt jobban is hangsúlyozhatnák.

2012. márc. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
9%
Én akkor megyek,ha majd a veszett kutya bekerget!Egy hülye pap nekem ne prédikáljon,olyanokról,amit még ő sem látott!Akik meg az UFO-ban hisznek,bolondnak tartják!Én abban hiszek,amit látok,tapasztalok,és hogy jár-e a Jobbik,Fidesz,Mszp templomba?Ki a fenét érdekel,nem attól lesz jó egy ember,hogy templomba jár,hanem a tetteitől!Ismerek olyan embert is,aki folyton a templomot járja,nem hagy ki egy alkalmat sem,viszont olyan gonosz lelkű,alattomos,hogy jobb elkerülni!Na akkor minek jár oda?Rájöttem,meggyónni a bűneit!
2012. márc. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
22%
ez a kérdés már bennem is felmerült, valamint az is, hogy (bocsánat, amiért ilyen radikálisan fogalmazok) a keresztényi szeretettel és megbocsátással hogyan fér meg pár népcsoport kiirtása?
2012. márc. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!