Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz Jobbik győzelem 2014-ben...

Lesz Jobbik győzelem 2014-ben vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 22:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
15%
Ment a zöld kéz.
2012. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Biztos szavazótáboruk van, tehát bejutnak. De biztos szavazótábora a többi pártnak is van.

Még van 2 év a választásokig, addig még bármi lehet, még az is lehet, hogy valaki egy megvalósítható programmal áll elő, mert jelenleg egyik pártnak sincs ilyen.

2012. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
nem valószínű. olyan 25% körül marad.
2012. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
18%

Cigánykérdéssel az a baj h amíg nem hazafiak és magyarközpontúak a magyar emberek addig elég nehéz bármit is megoldani.

Én igazán enm vagyok a szélsőség híve, vagyis voltam, de a normális ember belátja h csak egy szélsőség téríthetné ki a világot abból a mederből amibe méginkább csak aláássa magát.


Szóval magyarországon a baj h túl sok a cigány akik csak sokasodnak míg a magyar emberek meg fogynak...

mivel az országot Magyaroroszágnak hívják, nem Cigányországnak éppen ezért szabályozni kellene a cigányokat(főleg h a többségük nem is költséghatékony)

hogy mivel?

kitelepítéssel,kiirtással vagy születésszabályozással de meg kell fékezni őket.

Ezt be kellene látnia minden magyar embernek és főleg a vezetőinknek mert ezzel a Magyarság kerül veszélybe és azt meg minden magyar embernek kötelessége védeni.

Magyarság elsőbbséget élvez a többi népcsoportól és így akárhogy is kozmetikázzuk a cigányság érdekei csak másodlagosak.

2012. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Hová telepítenéd ki őket? Csak kíváncsiságból.
2012. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Jobbikos vagyok. Sajnos a győzelemre én is viszonylag kevés esélyt látok,(Ugyanakkor reménykedem benne, hogy nem lesz igazam.)viszont annyit elér majd a Jobbik, hogy megverje a Fideszt. Ne legyen igazam, de tartok tőle, hogy 2014-ben egy MSZP-LMP-DK egyéni körzetekben összefogással, az egyfordulós rendszerben erős ballib kormány lesz(Sőt őszintén, még a ballib kétharmadtól is tarok kissé, ami ezzel a választójogi törvénnyel akár 50% alatti szavazataránnyal is megtörténhet, és tragédiának tartanám.), viszont a Jobbik a legerősebb ellenzéki párttá válhat, és 2018-nak ebben a minőségben vághat majd neki.
2012. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2012. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
64%

Túl szélsőségesek. A cigánykérdés fontos, de csak egy része az ország problémájának. Erre nem lehet kampányt tervezni.

A többi ötletük (multik kizavarása, kilépés az EU-ból) viszont öngyilkosság lenne az országnak.

Bejut, de nem hiszem, hogy ők nyernek.

2012. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Valaki0702 ***** válasza:
Hogy lesz-e azt honnét tudnák az viszont várható, hogy Fidesz-Jobbik párharc lesz.
2012. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

most is, ügynök-kérdésben, a jobbik jóval korrektebb a fidesz-nél


de hát, azt mondták a tévében, hogy szélsőséges, és így a nép annak is tartja

2012. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!