Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz Jobbik győzelem 2014-ben...

Lesz Jobbik győzelem 2014-ben vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 22:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nyernek... amúgy meg az első oldalon az egyik kommentelő rosszul adta össze.. összeszámolva csak 90% volt.

Na de a lényegre térve: Szerintem így fog kinézni a 2014es választás végeredménye..

40% Jobbik

30% fidesz

21 mszp

9 lmp

...

2012. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Utolsó. Remélem így lesz!! ;)
2012. márc. 19. 21:17
 23/28 anonim ***** válasza:
ma 19:54 - nek: Azért nem igazán értem miért szeretnétek ha végleg csődbe kerülne az ország. Tulajdonképpen nem is értem miért akarják sokan azt hogy győzzön a jobbik. Ennyien laktok veszélyes cigányok lakta környéken? Igazából ezzel tudták jól behülyíteni az embereket, meg a zsidóellenességükkel. Végül is főként ezt hangoztatták idáig, ami önmagában is nevetséges. Viszont mostanában egyre többször hallani hogy a jobbik a Fidesz mellett áll ki, talán érzik hogy még a parlamentbe sem jutnak be ha nem "dörgölőznek" egy kicsit az egyetlen komoly párthoz? Nyer a Fidesz, még akár a két harmad is meg lehet, és nem lesz szükségük senkire hogy ezt véghez vigyék. Az a baj hogy a legtöbb szavazó abból indul ki hogy neki mennyire rossz most, ezért természetesen a Fidesz a hibás, de majd a nagy jobbik megoldja a gondjaikat. Csak szólnék előre, hogy minden normális kormánynál a munka az ami meghozza a gyümölcsét, vannak akik többre képesek, vannak akik kevesebbre. "Sajnos" emberek, ez így is marad. A Fradi kemény mag, a dolgozni nem akarók, az alul iskolázottak a jobbik alatt sem fognak jobban élni, ebben biztosak lehettek. Azt meg ők sem tennék meg hogy a munkahelyteremtő nagyvállalkozókat, a multikat, egyszóval akik munkát adnak és a legtöbb adót fizetik arra kényszerítsék hogy külföldön folytassák tovább a tevékenységüket. Az EU kilépés is felejtős, ezt még ők is jól tudják. A jobbik sem akar mást csak annyit hogy még maradjon nekik is valami a maradékból, bár az 2014 - ig nem lesz még valami sok. 2018 - ra már lesz miből, de ahhoz nagyon fontos a Fidesz győzelem legközelebb.
2012. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
55%
40% a Jobbiknak? Ugyan már. Akit eddig sem tudtak magukhoz állítani, azt ezután sem fogják. Ha meg puhítanak a politikájukon, akkor meg elvesztik a kőbunkó kopaszok támogatását.
2012. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Úgy látom rövidebben is leírhattam volna a lényeget.D
2012. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Flector 67 ***** válasza:
Teljesen mindegy ki lesz hatalmon. Egyik se ért hozzá. Sajnos.
2012. márc. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Valaki0702 ***** válasza:

40% a Jobbiknak kicsit túlzás de ÚGY LEGYEN és remélem az MSZP teljesen megbukik és kiesik a parlamentből egyszer és minden kora

Szerintem ez lesz valahogyan

1.Jobbik 30-33%

2.Fidesz 27-30%

3.Lmp 10%

4.DK 5%

5.stb.


És ezt szeretném én nagyon:

1.JOBBIK 40%

2.LMP 20%

3.MDF 15%

4.DK 5%

5. stb... lesz@rom xĐ

2012. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Adja az Isten! ;)
2012. márc. 30. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!