Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik nagyobb szégyen Schmitt...

Melyik nagyobb szégyen Schmitt számára? A büszkén viselt doktori cím visszavonása, illetve az elegáns dr. Elhagyása vagy az, hogy már csak napok kérdése az, hogy mikor kell felállnia?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Ebből már csak annyiban jöhet ki jól a Fidesz, ha holnap felállítja a székéből.

Itt a "pár nap" már RENGETEG!

Remélem marad a székében, mert akkor a Fidesz megbukott!

2012. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Takarodjon, ez a lényeg. 300 évvel ezelőtt már vígan vezetné a bitófa alá a nép őt. Azt hallottam a juttatásait megtarthatja, sok sok milla marad a zsebben, marad miből parizerre neki.
2012. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

22:53

Szerintem nem a kérdésre kaptam választ!

Arra vagyok kíváncsi, hogy mások érzése, véleménye szerint a két rossz közül - amely persze más-más kategória - melyik a nagyobb rossz az államfő számára.

23:17

Egyetértek, soha sem volt a kedvencem. Sajnos az is igaz, hogy dicstelenül, de ha önként távozik, ugyanazok a juttatások járnak neki élete végéig - sőt a szolgálati villa használatának joga még az özvegyének is, ha ő előbb távozna el -, mintha jól, rosszul kitöltötte volna a mandátumát.

Ezek szerint a hatalomvágy erősebb benne, pedig boldogan élhetne tovább, zaklatások nélkül, ha önként távozna.


Az eredeti kérdésemre azonban még nem kaptam választ!

2012. márc. 29. 23:25
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem lefog mondani minél hamarabb, ezzel nincsen baj. Az meg hogy ezek után fizetést kap, mert a köztársasági elnök volt, a törvény mondja ki. Ugyanígy Göncz Árpád, Sólyom László is kap juttatásokat az államtól. Ez minden volt köztársasági elnököt megillet, még ha sokakat zavar is.
2012. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nagy szégyen az, hogy nem mondott le azonal, amikor kiszúrták a stiklit, tehát még januárban.

Mert tudnia kellett és azt is, hogy egy ország lakói többségükben nem hülyék.

Az meg külön mocsok, hogy az alkotmányt módosították neki a "lex ( vagy section ? ) Schmittel". Mert eredetileg akkor tarthatta volna meg a juttatásait, ha min 2 évt kitölt, de persze a stkli lefülelésekor már tudták, hogy nem lehet nyárig elhúzni, ezért gyorsan módosították, nehogy éhenhaljon szegény.

2012. márc. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 doboszoli ***** válasza:
Az egész egy szégyen történet, ám a csúcs szerintem, hogy amikor kibukott a dolog, gátlástalanul a szemünkbe hazudott.
2012. márc. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!