Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor régebben, mint...

Orbán Viktor régebben, mint Magyarország legnagyobb szónokát tartották számon. Március 15. -én hallottam szónokolni, de végig olvassa a szónoklatot. Akkor mégsem Orbán Viktor Magyarország legjobb szónoka?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 17:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Itt Erdélyben a legjobb szónok Eckstein-Kovács Péter a legjobb szónok. A tanárnőmtől azt hallottam, hogy a Magyarország legjobb szónoka Orbán Viktor, Erdélyben meg E.K.P.

E.K.P.-t én is hallottam szónokolni. Papír nélkül szónokol, és annyira jól, hogy tudom, hogy egy gazember, és mégis megéljeneztem. Nemcsak én, hanem az akkor ott lévő magyar gárdisták is.

2012. márc. 31. 17:47
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Régebben ő írta a szónoklatait, és nem az utolsó pillanatban kapta készhez...
2012. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*kézhez
2012. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Kevés hazugság még fejből is megy.De ennyi?
2012. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem Göncz papa a legjobb szónok, Orbán csak kedves testvéreimezni tud, és másra nem is igazán emlékszem a szövegeiből.
2012. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
A régi Orbán Viktor tényleg jó szónok volt és jó politikus de az évekkel ezelőtt volt.Az új Viktor borzalmas politikus és rossz szónok.
2012. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki az az E.K.P.?


Amúgy ellenzékiként lényegesen könnyebb szónokolni, a kormánypárti Viktoron nagyon látszik, hogy kerüli a kényes témákat.

2012. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja látom, írtad, kinek a monogramja, csak elsiklottam felette. Mondjuk ettől még nem tudom, ki ez.
2012. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
erdélyi magyar politikus (RMDSZ)
2012. márc. 31. 23:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, amíg "Viktor" volt, én is becsültem igazmondásáért, tudott szónokolni, becsületesnek tűnt! De mióta a hatalom megszállottjává vált, egy undorító, diktátorra emlékeztető stílust vett fel! Ezek manapság, már nem szónoklatok, hanem egy hatalmától megrészegült ember fröcskölődése!
2012. ápr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!