Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves szélsőjobbosok! Ezt...

Kedves szélsőjobbosok! Ezt hogyan gondoljátok?

Figyelt kérdés
Pártállástól függetlenül "mocskos kommunisták, hazaárulók, bolsevik diktátorok stb." jelzőkkel illettek embereket. De ha valaki a jobbikra azt mondja, hogy náci párt vagy fasiszta, ti vagytok a legjobban felháborodva, hogy ez mennyire nem igaz...
2012. márc. 31. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Egész nap ezen gondolkodtál?? Én nem náci vagyok, hanem hazafi. Látom te baloldali vagy, szégyen, hogy nem látod mekkora pusztítást végeztek/végeznek az országban.
2012. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

A szélsőjobbtól vagy szélsőbaltól nagyobb pusztítást, még nem sikerült senkinek. Kerülök mindenféle szélsőséget. "Aurea mediocritas"!


A kérdés pedig jogos!

2012. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, a "korcsot" még kifelejtetted, mint gyakran használt érvet.
2012. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
A jobbik a gazdasági válság szüleménye, mint ahogy az NSDAP is az 1930 körüli válság környékén erősödött meg. Nem nehéz észrevenni a párhuzamot.
2012. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

[link]


Nácik meg nincsenek már 1945 óta.

2012. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve amelyikek vannak.
2012. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Náci eleve csak német lehetne, magyar párt max nyilas.Fasizmus sose volt Magyarországon, először nézetek utána mit jelent mielőtt a jobbikra mondjátok.Mi pedig nyugodtan mondhatjuk rátok kedves baloldaliak hogy komkcsik vagytok/voltatok mert igaz, az összes baloldali párt sőt sajnos még a fidesz is tele van kommunistával, a hazaárulás is stimmel meg kell csak nézni mit csináltak a kedves mszp-s képviselők az ep-ben legutóbb.
2012. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
utolsó: Ki mondta itt a kommentelők közül hogy fideszes vagy mszp-s?
2012. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Miért én kire mondtam hogy fideszes vagy mszp-s? Csak leírtam miért mondja, mondhatja a jobbik másokra ezeket, mert mindegyik tökéletesen alátámasztható.Még a jobbikot ért vádaknak semmi valóság alapja.Pl. Ha valaki nem volt munkásőr/mszmp tag arra a jobbik se mondja hogy mocskos kommunista.
2012. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy hülyeseg,hogy nacik vagyunk meg,hogy fasisztak.Ezt a sok balos mondja.Mi Jobbikosok egy szabad orszagot es igazi demokraciat akarunk.Nem pedig haborut.
2012. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!