Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőjobbosok! Ti tényleg...

Szélsőjobbosok! Ti tényleg föladnátok azt hogy valaha gazdagabbak legyünk azért cserébe hogy minden magyar állampolgár a ti értékrendetek szerint éljen?

Figyelt kérdés
Mert néha úgy tűnik, hogy egyáltalán nem akarjátok hogy az ország gazdasági helyzete javuljon, (magasabb fizetések, stb) és csak egy 100%-ig konzervatív és nacionalista országot akartok létrehozni.

2012. márc. 31. 21:40
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
56%
A nagy nyugatbarátságtól csak úgy szárnyal az életszínvonal, ugye libsikém? Az elmúlt 21 évben mindenki egyre jobban és jobban él! Gondolkodjál a süket duma ideokádása előtt!
2012. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
74%
mindenki úgy él ahogy akar, nem fogom rájuk erőszakolni az értékrendemet, persze ez nem azt jelenti, hogy a bűnöző életmódot helyesnek tartom
2012. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
71%
Vedd a fáradságot és olvasd vissza a kommentjeimet, és megvilágosulsz ,hogy milyen párti vagyok!Kis Pö .s!
2012. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
A gyengébbek kedvéért :BALOS VAGYOK!!!%
2012. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
ma 22:14: igen, csak hogy a kínaiak nagy része szegény, a japánok meg sok tekintetben nyugat felé húznak. amit meg az oroszokról mondtál: ott sincs mindenhol jólét, és attól nem lesz a magyar talajba több kőolaj meg földgáz ha mi is keleti ország leszünk. Másrészt én eltűrném hogy 200 köcsög masírozzon az úton hogyha annyi lenne itt az átlagkereset mint a nyugati országokban.
2012. márc. 31. 22:24
 16/42 anonim ***** válasza:
50%
MOST MÁR ÉRTED TE ......
2012. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
67%
A konzervatív társadalomért igen, de erre nem a keleti nyitás a garancia egyébként (attól itt még tombolhat a liberalizmus) , de ez nem azt jelenti, hogy mindenki nyomorban élne. Sajnálatos, hogy sokan azt hiszik, hogy konzervativizmus egyenlő a középkorral, amire egyébként ugyancsak nem jellemző a teljes nyomor.
2012. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
ma 22:18: Attól még hogy azt szeretném ha MO nyugati színvonalú ország lenne, nem vagyok olyan nagy nyugatbarát, sőt még nem is vagyok liberális. (leszámítva 1-2 dolgot) Jah és az elmúlt 21 év nem a nyugat hibája hanem az inkompetens korrupt kormányainké. Könnyű a másikra irigykedni.
2012. márc. 31. 22:28
 19/42 A kérdező kommentje:
t 55: Bocs. De azért nem kell személyeskedni. A lényeg az hogy nemnagyon szimpatizálok egyik jelenlegi politikai párttal sem.
2012. márc. 31. 22:30
 20/42 A kérdező kommentje:
ma 22:28: Tudom hogy nem egyenlő a középkorral, de megkérdeznélek hogy milyen lenne az a konzervatív társadalom amit te elképzelsz?
2012. márc. 31. 22:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!