Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért védik olyan sokan a...

Miért védik olyan sokan a csőcseléket ("tüntetőket")?

Figyelt kérdés

Csak nézek, és egyszerűen nem értem, hogy képesek sokan a mai napig védelmükbe venni a romboló csőcseléket. Mert igenis, aki rombol, pusztít, gyújtogat, autót borogat és TV-székházat foglal, az NEM tüntető, az CSŐCSELÉK. És MEG IS ÉRDEMLI, hogy amúgy istenesen ellássák a baját a rendőrök.


TÜNTETŐ az, aki képes szépen, nyugiban felvonulni akár százezredmagával is, tisztességesen demonstrálni (akár a Parlament előtt is, de nem lehetetlenítve el annak a működését), akár petíciókat beadni, vagy hangosbemondóval szónokolni a téren, és legrosszabb esetben is csak a másnap érkező utcaseprőknek hagy hátra a szokásosnál kicsit több munkát.


EZ tehát a TÜNTETŐ, és ilyeneknek minden demokráciában megvan a maga jogos helye, így nálunk is. De aki tör-zúz, gyújtogat és rombol, az CSŐCSELÉK, sehol sincs helye, és VILÁGSZERTE MINDENÜTT megkapja a méltó verést a rendőröktől, Franciaországtól Amerikán át Ausztráliáig.


Kérdem tehát mindazoktól, akik az itteni definíció szerinti CSŐCSELÉKet védik: nem veszitek észre, hogy ezzel csak magatok ellen hangoltok mindenkit? És még annyira se értek célt vele, mint egy tisztességes TÜNTETÉSsel (szintén a fenti definíció szerint)?


2009. jún. 16. 08:10
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
63%
Ha mindenki ilyen normális lenne mint a kérdező, semmi gáz nem lenne ezzel az országgal.
2009. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
58%
Egyet értek az előttem szólóval (és a kérdezővel)!
2009. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást; remélem, hogy idővel egyre többen fognak így gondolkodni.
2009. jún. 16. 12:01
 14/44 anonim ***** válasza:
81%
majd ha kivágnak a melóhelyedről, és az egész életedet megkeseríti az állam, nem CSŐCSELÉKként fogsz róluk beszélni. Pécsen lakom, és képzeld, itt kijelentették, hogy nem kezdenek el építkezni a pécs 2010 projecttel kapcsolatban, mert ugyan eddig semmi érdemlegeset nem csináltak, de ELFOGYOTT A PÉNZ. Kérdem én, hova a jó francba?! Párizsban ez a "csőcselék" pár nap alatt helyrerakta az államot, mert ott ÉRTELMES emberek laknak, nem olyan korlátoltak, mint te. Tisztességes tüntetéssel ebben az országban már semmit nem fogsz elérni, max kivisznek SÜN!ben
2009. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
50%
Végre egy normális kérdés és értelmes válaszok .. nagyon ritka. Általában zsidózni, cigányozni szoktak a politikai kérdéseknél. Szőrnyűnek tartom, h idáig fajultak a dolgok. Ez itt a példa, h normálisan is meg lehet vitatni valamit ..
2009. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
60%
Kivágtak a melóhelyemről igen... De most akkor menjek és törjek zúzzak? Ha akarod felgyújtom az autódat vagy bedobálom az ablakodat. Ugyan már... Nem, inkább munkát keresek, mert dolgozni akarok és nem nyávogni. Pécs meg ezzel az egész hercehurcával lejáratja az országot. Váltsd le Pécs vezetését az önkormányzati választásokon.
2009. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
78%
Pécs engem is lejárat. Autóm még nincs, és addig nem is lesz, ameddig ennyire meg akarják sarcoltatni. Valóban, nem más emberrel kéne kib*szni, de ez afféle "végső megoldás".
2009. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
58%
Én azért védem, mert én is "csőcselék" vagyok. Meg az összes barátom, egy kivételével, valamint a szüleim, a testvérem és a gyerekeim is. Még szép hogy védem. 44/tanárnő
2009. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
58%

Ja meg a férjem is. Az apám 77 éves anyám 72, muszáj védenem őket.

Csőcseléknő.

2009. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Te honnan veszed az információidat?

A tévéből?

Menj oda, győződj meg személyesen a dolgokról! A média torz képet közvetít. Előző.

2009. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!