Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért védik olyan sokan a...

Miért védik olyan sokan a csőcseléket ("tüntetőket")?

Figyelt kérdés

Csak nézek, és egyszerűen nem értem, hogy képesek sokan a mai napig védelmükbe venni a romboló csőcseléket. Mert igenis, aki rombol, pusztít, gyújtogat, autót borogat és TV-székházat foglal, az NEM tüntető, az CSŐCSELÉK. És MEG IS ÉRDEMLI, hogy amúgy istenesen ellássák a baját a rendőrök.


TÜNTETŐ az, aki képes szépen, nyugiban felvonulni akár százezredmagával is, tisztességesen demonstrálni (akár a Parlament előtt is, de nem lehetetlenítve el annak a működését), akár petíciókat beadni, vagy hangosbemondóval szónokolni a téren, és legrosszabb esetben is csak a másnap érkező utcaseprőknek hagy hátra a szokásosnál kicsit több munkát.


EZ tehát a TÜNTETŐ, és ilyeneknek minden demokráciában megvan a maga jogos helye, így nálunk is. De aki tör-zúz, gyújtogat és rombol, az CSŐCSELÉK, sehol sincs helye, és VILÁGSZERTE MINDENÜTT megkapja a méltó verést a rendőröktől, Franciaországtól Amerikán át Ausztráliáig.


Kérdem tehát mindazoktól, akik az itteni definíció szerinti CSŐCSELÉKet védik: nem veszitek észre, hogy ezzel csak magatok ellen hangoltok mindenkit? És még annyira se értek célt vele, mint egy tisztességes TÜNTETÉSsel (szintén a fenti definíció szerint)?


2009. jún. 16. 08:10
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

"'akir rongál és pusztít"


Szerintem az is csőcslék aki erre parancsot ad,veszélyezteti az alkotmányos rendet.Ahogy a nyugalmazott főbiró irta; veszélyes köztörvényes bűnöző.

2009. jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

"Szerintem az is csőcslék aki erre parancsot ad,veszélyezteti az alkotmányos rendet.Ahogy a nyugalmazott főbiró irta; veszélyes köztörvényes bűnöző."


Igen, szerintem is. Ezért is írtam, hogy vannak körmönfontabb módjai is a dolognak. De az is ugyanolyan elítélendő, mint a tényleges végrehajtás.

2009. jún. 19. 09:15
 43/44 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy kis hazánk birka népe(akinek nem inge,stb.)mident azonnal beszop,amit a néphülyítőben látnak.

Én kint voltam a Köztársaság téri tüntetésen,a valóság teljesen más volt,mint amit a néphülyítő leadott.Végig láttam mindent,a térnél lakom közvetlenül.

A RENDŐRÖK mentek neki a békésen álldogáló embereknek!Kétszer szóltak,hogy oszlatás,meg sem várták,hogy akárcsak el tudjanak indulni,már jöttek is a könnygázgránátok.

Ezután jöttek a lovasrendőrök.A lovaktól nem félek,20 éve foglalkozom velük hivatásszerűen,ki tudom számítani a reakcióikat,ők nem zavartak különösen(mármint a négylábú állatok,a rajtuk ülő rendőrállatok annál inkább).

Azt bezzeg nem mutatta a csőcselékező balliberális néphülyítő,ami a Zámbó Pub előtt történt,én is szemtanúja voltam:egy embert,aki feltartott kézzel állt és kiabálva mondta a rendőröknek,ne bántsák,ő csak hazafelé megy,leszorítottak a lovasrendőrök az úttestre,eszméletlenre verték,és még a lovak is megtaposták.Az embert a rohammentő vitte el.

Ja,a csőcselékről:ezen a tüntetésen egyszerű,de elkeseredett emberek voltak,zömük 40-70 év közötti tisztességes,kultúrált ember.A szomszédaim,jól ismerem őket.Ezeknek mentek neki OK NÉLKÜL a rendőrállatok.

Az események kezdete után kb.2 órával jöttek a Körút felől a randalírozók,ők csinálták a balhét,addig a tömeg a tér körüli utcákon nyugodtan állt vagy épp menekült a szemét rendőrök elől.Ezeket a később érkező fiatalokat nem kellett volna a közelbe engedniük a sündőröknek.

2009. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
látszik h komcsi vagy....
2010. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!