Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem ez az egész Schmitt...

Szerintem ez az egész Schmitt ügy csak a figyelem elterelését szolgálta a következő újabb megszorításokról. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Elképzelhető.
2012. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Én már leírtam egy másik kérdésre, hogy nem hiszem. Ez az ügy nem éppen a figyelmet tereli el, hanem pont ráirányítja a FIDESZ és a vezér hibáira.
2012. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

De most itt miben hibázott a FIDESZ és Orbán?


Mindenkinek minden, életében megtett lépést fel kéne tárni, esetleg még általános iskolai dolgozatait is ellenőrizni, hátha akkor puskázott?


Okés, fikázzuk és gyűlöljük a FIDESZ-t, de akkor sem vagyok képes megérteni, hogy ehhez mi közük volt? Kétlem, hogy bárki is (pláne Orbán) tisztában lett volna Schmitt doktorijának eredetével...

2012. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Őszinte legyek ??? Az országnak se jobb se rosszabb nem lesz . Ez ám most a legnagyobb baja az országunknak. Videken polgárháborús helyzet uralkodik, veszélyben a közföld és az ivóvíz készlet. Szorongat az IMF, baszogat az Unió. Hát mint is mondjak erre.. az egész csak arra jó, hogy a magyar emberek a fent említettekről megfeledkezzenek.
2012. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#4vok


És Jobbikos vagyok mielőtt még félreértené vki :)

2012. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
3: Persze, Orbán biztos nem ismerte Schmitt dolgozatának keletkezési körülményeit, DE azt tudhatta, hogy Schmitt valós teljesítményt soha, semmilyen területen nem nyújtott, ugyanakkor minden rendszert undorítóan kiszolgált. A kommunista rendszer szállodaigazgatója és olimpiai bizottságának főtitkára, Horn Gyula nagykövete, az MSZP fővárosi főpolgármester-jelöltje, majd a kocka fordultával Orbán seggnyalója. Mi kell még? Mit várhatunk egy ilyen embertől? És ezt nem csak én tudtam, de tudta Kövér László is Schmitt kinevezésekor. Hol van Schmitt egy Sólyomhoz, egy Gönczhöz, egy Mádlhoz képest? Mindenki tudhatta, hogy csak leégni lehet vele. De ez Orbánnak nem számított, csak egy vazallus kellett.
2012. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Azért hihetetlen ez az ország...


Amikor már kezd a negatív nemzetközi visszhang csitulni, és kicsit pozitívan látnak minket, akkor is képesek vagyunk egy újabbat csapni a fejszével a saját fánk alatt.


Érthetőbben: Valami fantasztikus érzékkel tudunk magunk alá sz@arni akkor, amikor a legkevésbé hiányzik.


70 éves embert megvádolnak azzal,hogy a kommunista rendszerben miként szerezte a doktoriját... Döbbenet

Mindenki nézzen kicsit magába..

Akinek 8 általánosa/szakmunkása/érettségije van, az inkább hallgasson, mert még másolással sem volt képes diplomát szerezni...

Aki pedig felsőfokú végzettséggel rendelkezik (mint én), az emlékezzen vissza, hány zh-n, vizsgán puskázott, és hány (barát,ismerős, neten talált) szakdogából igyekezett összehozni a sajátját... ;) Nincs is több kérdésem...


Másrészt manapság minden idiótának adnak diplomát, a felétől el lehetne venni mint a szél. A kommunista rendszerben ez kicsit másképp volt.


Remélem most boldog a sok primitív egyén, aki a lemondást, és a doktoritól való megfosztást követelte.


Az MSZP-nek meg külön gratulálok. Amikor "elkúrták" Gyurcsány miért nem mondott le? Milyen jogon követelik ők S.Pál lemondását?? Elképesztő...


S.Pál doktorija lehet, copy-paste, de akkor is egy rendes, normális ember. Dehát....kavarni kellett a sz@rt...Fel kellett hívni ismét magunkra a nemzetközi figyelmet.


Nagy az Isten állatkertje.. Ezzel még nem is lenne gond,csak kevés a gondozó, meg alacsony a kerítés.


"Isten áldja Magyarországot" (Schmitt Pál)

2012. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Az engem nem érdekel, hogy kisdoktor-e, vagy nem. Az viszont igen, hogy hazudott...
2012. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is támadt hasonló gondolatom ezzel a történettel kapcsolatban. Annyira habzott az esemény, hogy ennek takarásában ki tudja, mi történt...

#7:

Clintonnak sem azért kellett lemondania elsősorban, mert "találkozott" Monicaval, hanem mert HAZUDOTT!

Ja, és ez a "rendes ember" bármilyen törvényt aláírt, amit az orra elé toltak, hiszen azért ültették oda. Egy politikai kaméleon...

Nem vagyok sem bal oldali, sem jobb(ik), pláne nem LMP szimpatizáns...

(Azt is csak halkan jegyzem meg, hogy amikor a vizsgáimra készültem, én nem találtam 1986-ban a CTRL C/CTRL V-t.)

2012. ápr. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen elterelésről nincs szó inkább az az igazság, hogy magyarnak és becsületesnek is, születni kell ebben az országban. A diploma még nem tesz se naggyá se becsületessé se magyarrá.
2012. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!