Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem ez az egész Schmitt...

Szerintem ez az egész Schmitt ügy csak a figyelem elterelését szolgálta a következő újabb megszorításokról. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 18:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10%
Nemzeti érzelmű ember vagyok. Már nem jobbikos, de még lehetek. A jelenlegi pártok közül máshoz egyelőre nem tartoznék. Ennek ellenére: elismerem, hogy időnként voltak jó ötletei az MSZP-nek, hogy megszavazott néhány jó dolgot a FIDESZ (főleg azokat, amiket a Jobbik nyújtott be), tudom hogy Schmitt Pál egy napraforgó politikus, de azért azt nem lehet elvenni tőle, hogy kétszeres olimpiai bajnok(, mert lássuk be: azt nem adják azért, mert Te ebbe, meg abba a pártba tartozol). Nem lehet elvenni szerintem azt sem tőle, hogy a legjobb kiállású elnökünk volt a gengszterváltás óta, ami nem nagy szó, mert ebből is tizenkettő egy tucat, de legalább emiatt nem kellett szégyenkeznünk más országok fele. Jó politikusnak nem kellett lennie, mert úgyis csak báb volt mint, ahogy az lesz a következő is, és ahogy azok voltak az előzők is. Mennie kellett, mert hibázott és azt is gondolom, hogy ezek után az lenne az igazságos, hogyha az összes fent terpesztőnek átvizsgálnák a végzettségét, mert ha neki mennie kellett, akkor mindegyiknek mennie kell, aki hasonlóan szerzett papírt. Szép kiválasztódás lenne. Valamint szerintem rendeződnének a viszonyok (gondolok itt az irányításba vetett bizalomra többek között). Legalább az embereknek az illúziója meg lenne arról, hogy Ők sem érinthetetlenek. Mondjuk a tisztességes ezek után az lenne, ha a Kormány összes tagja felajánlaná, hogy egy független és nem korrupt vizsgálóbizottság nézze át a bizonyítványokat. Mert ugyebár, akinek nincsen félnivalója az nem fél. De naív nem vagyok. Minthogy azt is tudom, hogy elszámoltatás sem lesz, amíg nem lesz egy igazi, tisztességes, HAZA és NEMZET szerető és tisztelő Kormányunk. Hangsúlyozom itt nem jobbikos Kormányra gondolok, hanem nemzetire, mert a Jobbik vezetésében (néhányukat van "szerencsém" személyesen is ismerni, sőt olyan is van közöttük, aki a barátjának hazudott) is van olyan ember, aki a mutatott hitvallása ellenére ugyan azt csinálja, amit azok, akiket ugyanezért ostoroz. Itt szerintem, csak az segítene, ha csinálnánk egy jó alapos tisztogatás, akár erőszakkal is, akkor a következő garnitúra tudná, hogy hol a helye.
2012. ápr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"független és nem korrupt vizsgálóbizottság"


Egyetértek, de sajnos nálunk (de megkockáztatom, hogy sehol a világon) nincs független bizottság.

2012. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!