Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy választás utáni napon véletlenül pirosat vagy naracsságát vett fel és leszólták az emberek, hogy huuu fideszes stb?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 21:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

2006-ban tetőtől-talpig narancssárga ruhában mentem szavazni. (Narancssárga póló, narancssárga nadrág, de még a hajgumim, meg a napszemüvegem is narancssárga volt.) Tettem mindezt egy akkor még erőteljesen szoci választókörzetben... :)


Nézni néztek, de beszólni senki nem mert. Maga voltam a két lábon járó propaganda, de belekötni hivatalosan nem lehetett, mert nem volt rajtam Fidesz-logó sehol, ruhát meg olyan színűt hord az ember, amilyet akar. :)


Mellesleg előtte 2002-ben delegált tag voltam a szavazóbizottságban, és éppen elég MSZP-s szemétséggel találkoztam (MSZP-s toll a szavazófülkében, "véletlenül" MSZP-snek titulált Fidesz-szavazat, stb), úgyhogy úgy döntöttem, kicsit hergelem a volt szavazóbiztos kollégákat. ;) Hadd legyen min csámcsogni, meg "mocskosfideszesezni" nekik, hogy gyorsabban teljen a nap...

2009. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!