Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bajuk van a Jobbikkal?...

Mi bajuk van a Jobbikkal? Félnek a térnyeréstől?

Figyelt kérdés
Úgy a Fidesz-nek,mint az Mszp-nek.
2009. jún. 16. 21:46
1 2
 11/19 ceri ***** válasza:
89%

A FIDESZ-nek az a baja, hogy elviszi a radikálisabb szavazóikat.

Az MSZP meg azért, mert a JOBBIK nem bánna velük olyan kesztyűs kézzel, mint a Fidesz. Másrészt a jobbik tőlük is vett el szavazókat.

2009. jún. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
a jobbik legtöbb szavazói mszp szavaókból állnak: lásd a fidesz 3 éve nem volt 50% fölötti, tehát a Fidesz erősödött, tehát a jobbik nem tőlük vitt el szavazókat hanem az mszp-től, amelyik még nem volt sosem iylen gyenge. Ugyanakkor a legradikálisabbakat tényleg elviszi a fidesztől, de az emberek többségének a "párthűsége" az kb havonta változik, a választásokig meg még sok idő van.. (mellesleg a Jobbik szélsőséges párt, és Európában senki sem szereti politikai körökben a szélsőséges pártokat)
2009. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
09:13 - Az ország szavazóképes polgárainak TÖBB, MINT FELE nem ment el, tehát a Fidesznek ez nem dicsőség, mert a valóságban ez csak 15%, amit most szerzett...
2009. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
14%
Semmi baj nem lenne a Jobbik-féle majmokkal, ha az Antarktiszon valósítanák meg magukat. Vagy inkább a Merkuron. Csak innen takarodjanak el a mocskos eszméikkel együtt a búbánatos p.csába.
2009. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
15%

"Légyszíves támaszd is ezt alá valamivel!Könnyű dobálózni a nagy szavakkal..."


A Jobbik listavezetöje pl ilyen nyilatkozatokat tesz:

[link]


Ha ez nem egy uszító, rasszista megnyilvánulás, akkor mi?

Nem vagyok oda a zsidókért, de ahogy fentebb is írtam, a nyílt gyülölködés csak rosszra vezet, és a jobbik pontosan ezt teszi.

2009. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%
A Fidesznek az a baja a Jobbikkal, hogy ha a Jobbik erős marad (10-15% körül), akkor a nyugati államok, mivel nem hiszik el, hogy a Fidesz nem akar együttműködni a Jobbikkal (Vona ugyanis kb. naponta bejelenti, hogy kívülről támogathat egy Fidesz-kormányt), ezért "szélsőséges" hatalomátvételtől tartva minden eszközzel (pl. pénz) segíteni fogják a baloldalt. Így a Jobbik erősödése közvetetten hozzájárulhat ahhoz, hogy 2010-ben folytatódjon az MSZP-s kormányzás.
2009. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%

Hehe, viccesek vagytok :D:D

Először is a kuruc.info NEM a jobbik oldala :) Basztátok. A jobbik.hu.

Másodszor meg, nem minden Jobbikra szavazó "nagymagyar" (köztük én sem, nem vagyok híve a területek visszacsatolásának pl.), nem kéne általánosítani, ha már olyan sok helyen hangoztatják ezt!

Másik meg, hogy hiába rasszistázzátok a Jobbikot, akik tudnak gondolkodni úgyis rászavaznak. Mert ők megtudják oldani a cigánybűnözés problémáját.

De persze saját köreitekben ezt biztos mindenki elhiszi, hogy a Jobbik: "Mennyire egy rasszista szélsőséges párt, fúj, csak a nagymagyar büdös újnyilas nácik szavaznak rájuk"

Csak ez nem igaz :D

2009. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
40%

A Kurucinfo nem a Jobbik hivatalos portálja, de a Jobbikhoz NAGYON KÖZELÁLLÓ személyek szerkesztik.

Gyakorlatilag a Jobbikos emberek lelkivilágát tükrözi,és manipulálja.

Megoldják a cigánykérdést ? Hogyan ? Még ötlet színten se láttam ennek nyomát ...

2009. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,nagyon rendes MAGYAR gyerekek,
2009. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!