Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg erősödik az MSZP?

Tényleg erősödik az MSZP?

Figyelt kérdés
Ezt hallani,vagy ez már a kampány?
2009. jún. 17. 04:52
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Hogyne !

Összeáll a Jobbikkal és máris 32 %-on áll :)

2009. jún. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Az emberek fejébe nem lehet belelátni.Minden párt azt mon dja,hogy én erősödöm,a másik meg csökken.

Az emberek nem beszélnek állandóan a pártokról,főleg,ha dolgozniuk kell a megélhetésükért.

A közvélemyénykutatók pedig olyan eredményt produkálnak,ami a pártjuknak kedvez.ÁLtalában 1-2.000.- ember véleményét kérdezik meg,ami a 8 millióhoz hogyan is aránylik?A statisztikával mindent belehet bizonyítani,meg az ellenkezőjét is.Nem egy választás előtt kiderült,hogy tévedtek.

Várjuk meg a választásokat,akkor kderül,ki erősödik,ki nem.

2009. jún. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ceri ***** válasza:
79%
Ki mondja, hogy erősödik? Én még nem találkoztam emberrel, aki hallott volna valakiről, akit megkérdeztek a közvéleménykutatók.
2009. jún. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Mindig erősödik, ha a választások közelednek. Ők tudják, hogy csinálják.
2009. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, álmaikban ....
2009. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Az összes jelenlegi parlamenti párt gyengül, csak ők azt mondják, erősödnek, hátha bevonzzák a szavazókat. :-) Szerintem ez most nem fog sikerülni, a parlamenten kívüliek erősödnek.
2009. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ceri ***** válasza:

Mitől erősödnének?


Az biztos, hogy sokan nem mentek el közűlük szavazni, akik majd elmennek a parlamenti választásokra. De ezzel így van a FIDESZ is, sőt talán az SZDSZ is.

Szerintem a következő parlament 3 esetleg 4 pártból fog állni és ebben a sorrendben: Fidesz, mszp, jobbik, talán lmp,

2009. jún. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Erősdik?? persze, hogyne.

De nem lehetne már végre rendszert váltani, és a régi elemeket kisöpörni, de radikálisan?

Itt addig teljesen hiába várunk bármire, hiú ábránd, ne vicceljenek, már, ennyirte hülyének is csak minket magyarokat lehet nézni, tessék kicsit körbetekinteni, a mostani politikai élet szereplői közül kinek milyen múltja van?

Na jó, akkor tehát nagytakarítás, és végre rendszert kellene már váltani ténylegesen is. Én nem tudom, de nem vicces, hogy majd minden bérmiylen pozícióban lécő embernek sokszor elég kemény pártállami múltja van??

Jó hát, amíg ez így marad, és nem hozunk egy olyan radikális lépést, hogy akinek a legkisebb köze is volt a 89 előtti rendserhez, azt végleg kitiltani a politikai élet legapróbb lehetőségei közül is, addig ne várjuk a csodát (és ez most nem pártszimpátia, inkább csak józan politológiai elmélet, mert a Fidesz tagjai között ugynaúgy megtalálhatók a kiskönyves emberkék ...)

2009. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fene tudja, radikális változáson mondjuk nem az idiotizmust értem, szóval a Jobbikot azért nem kéne hagyni teret nyerni.

Gondolkodjunk már egy kicsit.

2009. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!