Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az ország virágozna? Lent

Ez az ország virágozna? Lent

Figyelt kérdés
Ma olvastam,hogy Orbán ezt nyilatkozta a Wasingthon Postnak.Szerinte az ország 'virágzik,és ezt a Mercedes gyár is bizonyítja..szerinte.Én vagy vak vagyok,vagy tényleg nem történik semmi,csak Orbán kábítja megint a népet a süket dumájával.
2012. ápr. 8. 13:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy virágzik. Elvégre tavasz van, nem?
2012. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom én sem,hogy a 'király milyen virágzásról beszél.Neki virágzik,valszeg erre értette.Mi a francot akar ezzel a Mercedessel gyárral bebizonyítani,arra nem tudok rájönni.Amennyi munkahelyet létesített,annyi szűnik meg sőt több, ha beleszámítjuk a kisvállalkozások megszűnését.Fáj a fejem ettöl az ürgétől.
2012. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
16%

Nem értem, ezek a "látók" illetve inkább nem látók, mit is akarnak látni?! Felhőkarcolókat húznak fel Bivalybasznádon? Ja, nem az sem, mert az csak a zsidó gyarmattartó magánrezidenciája, amiből a kisember nem lát semmit :).

Kérdező, elmondok egy titkot. Neked, mint kiöregedett, világéletében alkalmi munkából magát fenntartó, semmi szakmával vagy tapasztalattal, sem kapcsolatokkal nem rendelkező ember sosem fogod érezni, hogy ez az ország virágozna.

A Mercedes gyár bizonyít. Azt bizonyítja, hogy itt kapja meg a legjobb ár/érték munkásokat. Mehetett volna Romániába, Lengyelországba, Szlovákiába, Horvátországba, Szlavóniába is, de nem tette...

2012. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam. Belinkelnéd?
2012. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
60%

Persze hogy itt kapja meg a legjobb ár/érték szerinti munkásokat, elvégre hol máshol élnének meg 47ezer forintból?

Ha meg nem hajlandó ennyiért dolgozni akkor éhendöglik, bár lehet hogy ez is egyfajta virágzás.

2012. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
28%
140 ezer forintot kapnak a munkások... Prolika! Még oda sem kellettél betanított munkásnak? Dekár :) Ha ti rosszindulatúak vagytok én is az leszek.
2012. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Orbán szerintem be van szívva
2012. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 nem dávid ***** válasza:
95%
Amugy csak zárójelben megjegyezném merci gyár nem is Orbán dicsősége...
2012. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
A Malév viszont igen... Jó kis szoci felfogás.
2012. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

3/5 47%-os


Elárulok én is egy titkot neked,mint agymosott féleszű fidesz rajongónak,aki egy autógyár beindulásától várja az ország fellendülését.A Mercedes gyár nem bizonyít semmit,hanem itt ebben az országban van lehetősége olcsó,szinte ingyen munkaerő toborzására.Hála és köszönet az imádott és se@@nyalt kormányodnak,aki nem hogy egymillió új munkahelyet teremtett,hanem egymillió munkahelyet szüntetett meg.

Velem kapcsolatban:Egy kisvállalkozást vezetek, három alkalmazottal.Soha életemben segélyt nem kértem,és nem is áll szándékomban.Szerintem erre hamarosan neked lesz szükséged,mivel általában az ilyen megkeseredett emberek körül nem stimmel valami anyagilag.

csókoltatlak

2012. ápr. 8. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!