Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az ország virágozna? Lent

Ez az ország virágozna? Lent

Figyelt kérdés
Ma olvastam,hogy Orbán ezt nyilatkozta a Wasingthon Postnak.Szerinte az ország 'virágzik,és ezt a Mercedes gyár is bizonyítja..szerinte.Én vagy vak vagyok,vagy tényleg nem történik semmi,csak Orbán kábítja megint a népet a süket dumájával.
2012. ápr. 8. 13:19
1 2 3 4
 21/35 Flector 67 ***** válasza:

Kérdező!


Túrórudin ne csodálkozz. Érdekes egy ember. Szóra se méltasd.

2012. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Én vettem a fáradságot és megkerestem, mert érdekelt. De biztos vagy benne, hogy aki eddig válaszolt, tudta, miről van szó? Szerintem rajtad meg rajtam kívül senki.

Szerinted mi értelme így egy kérdésfelvetésnek az indulatok szításán kívül?

2012. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

21.

Örülök, ha így gondolod. :)

2012. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"Mi a francot akar ezzel a Mercedessel gyárral bebizonyítani,arra nem tudok rájönni."


Hogy a japánok után német segget is tudunk nyalni.

2012. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

"A Mercedes gyár bizonyít. Azt bizonyítja, hogy itt kapja meg a legjobb ár/érték munkásokat. Mehetett volna Romániába, Lengyelországba, Szlovákiába, Horvátországba, Szlavóniába is, de nem tette..."


Na ez a szégyen, már a Mercedes is itt érzi a legjobban magát. Lehet még tovább csökkenteni a béreket?

2012. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"Orbán szerintem be van szívva"


Tök mindegy be van -e. Mielőtt drogozni kezdett sem volt semmivel több esze.

2012. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"Azoknak az embereknek és családjuknak legalább meglesz a biztos 140 és nem kell félniük hónap végén."


Aham... hihető...

2012. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Túrórudi

"Szerinted mi értelme így egy kérdésfeltevésnek az indulatok szításán kívül"


-Nem tudom miért,de olyan érzésem van,hogy kezdesz kötekedni 'pöttyös barátom.Éppen ezért 'koccolj ki innen ha lehet a kioktató hülye dumáddal.

2012. ápr. 9. 00:40
 29/35 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, normális hangnemben beszéltem veled, hiba volt. Azt is hiba volt feltételeznem, hogy te legalább elolvastad azt, amiről itt papolsz, túlbecsültelek, van ilyen. Már csak az nem világos, hogy magadtól vagy ilyen primitív, vagy fizetnek érte. Na nem mintha sok jelentősége lenne. :)
2012. ápr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

A normális hangnemtől állatira messze volt az egyik válaszod,amire jogosan pöccentem be én úgy érzem.Igen valóban nem linkeltem be az adott cikket a kérdéshez, de ez nem jogosít fel téged arra,hogy szemtelen stílben ezt számonkérd.

Nem, nem volt hiba feltételezni azt,hogy elolvastam-e valójában azt amiről "papolok"mert olvastam.De nem igazán értem,hogy tulajdonképpen mire is akarsz kilukadni mert ez a második oldal után sem világos részemre.Folyamatosan sértegetsz,amióta csak erre a kérdésre akadtál,így az én véleményem az,hogy a primitív te vagy, nem én.

2012. ápr. 9. 01:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!