Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért engedik emg meleg...

Nem dávid kérdése:

Miért engedik emg meleg felvonulást?

Figyelt kérdés
miért engednek meg direkt provokatív, értelmetlen felvonulásokat amikor balhé lesz a vége..
2012. ápr. 13. 19:12
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
60%
Miért ne engednék meg? Nekik miért nem lehet felvonulni, annyi más csoportnak szabad. Legalább az év egy napján engedjük meg neki. Akinek meg nem tetszenek, hát ne nézze.
2012. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
79%
Egy normális országban elfogadják a melegeket! Kelet-Európa egyes országaiban utálják őket! Ez sok mindent el mond egy ország szellemi fejlettségéről!
2012. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
42%

1.Nem az Orbán kormány hanem a Fővárosi önkormányzat,és a rendőrség nem engedélyezte (ezek függetlenek a kormánytól)

2.Én csak azért nem értek egyet a meleg felvonulással,mert tavaly vagy tavalyelőtt gondolták az emberek,hogyha van melegfelvonulás akkor legyen hetero felvonulás is.Ahol férfi és nő sétál kéz a kézben.A rendőrség ezt is betiltotta,és nem is lett belőle semmi-Ez nem diszkrimináció??

2012. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
83%
A homoszexuálisok hitet tesznek/tennének identitásuk ellen. Semmi különbség nincs e között meg a Szent-Jobb körmenet között. Akit érdekel, vegyen részt akit nem érdekel, az meg ne. TOLERANCIA. Hölgyeim és Uraim, legyünk egy kicsit toleránsak.
2012. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, rosszul írtam: identitásuk mellett. És felkiáltójelet akartam tenni a végére... :D
2012. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
33%

Ja, hát semmi különbség a Szent István tiszteletére rendezett körmenet és a szexuális devianciát hirdető menet között.


Eszednél vagy, hülyegyerek?

2012. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Budapestet kelet-Európa meleg metropoliszának mondják külföldön.Olyan mint nyugaton Amszterdam.De nem a felvonulások miatt hanem a meleg bulik , szórakozási helyek miatt.Elég profitáló üzlet meleg bárt nyitni.


A jobboldaliak ezt meglátják infarktust kapnak helyben....

2012. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
68%

62

Lemegyek a te szintedre, na.

Van x tevékenység. Ha és amennyiben ez nem öl meg, csonkol, károsít objektív, tudományos mércék szerint meg senkit, akkor az szabad. Az, hogy "nekem nem tetszik" nem érv. Nekem pl magyar sziget nem tetszik, de a szavam nem emelem fel ellene hivatalos fórumokon, mert elfogadom, hogy van pár szerencsétlen, akiknek azt dobta a gép, hogy nekik csak annyi okuk van a büszkeségre, hogy megszülettek. Ha ezek után sem érted, vagy visszamaradott vagy, vagy troll, azokat meg nem etetem.

2012. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
84%
14-es! Ott a pont! Igazad van!!
2012. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
82%
16-os, pedig van párhuzam. Mindkettő egy kisebbség hazánkban és mindkettő demonstrálni szeretne. Mindkettőben szoknyába öltözött férfiak énekelgetnek, csipkébe, bársonyba, flitterbe stb. zászlókat lobogtatnak, stb. Férfiak kezeit csókolgatják minkét csoportban. Mi az a nagy különbség?? Szerintem meg mindkettőt meg kell engedni. Miért csak az egyiket?
2012. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!