Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért engedik emg meleg...

Nem dávid kérdése:

Miért engedik emg meleg felvonulást?

Figyelt kérdés
miért engednek meg direkt provokatív, értelmetlen felvonulásokat amikor balhé lesz a vége..
2012. ápr. 13. 19:12
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem nem azzal van baj, hogy nem akarjuk elfogadni a melegeket. Csak ne kérkedjenek vele.

Egyébként meglepődtem, hogy itt mennyi meleg van, aki ellenük írt, mind le lett pontozva.

2012. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
9%

"Ha és amennyiben ez nem öl meg, csonkol, károsít objektív, tudományos mércék szerint meg senkit, akkor az szabad"


Tehát ha megdugod édesanyádat, azzal semmi gond?


Nehogy azt mondd, hogy neked ez nem tetszene, hiszen szerinted az "nem érv".

2012. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Felőlem megengedhetik, meg csinálhatják tiltakozás jeléül is, csak ne viselkedjenek undorítóan, ahogy a normális hetero emberek se teszik, és ne öltözködjenek úgy, hogy aki meglátja hányni tudna tőlük. Bár nem hiszem, hogy ők is tudják, hogy tiltakozás jeléül vonulnak fel, inkább csak mutogatják magukat. Amúgy a normális meleg emberekkel senkinek semmi gondja.
2012. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
94%

Tudjátok mi a vicc?

1997 vagy 98 óta van melegfelvonulás és nagyrászt még a hírekbe sem kerültek be és nem is tudtunk róla egészen 2006-ig :))

vagyis majd 10 évig a kutya se tudott róla! Ha a gárdisták nem mennek ki dobálózni most kevésbé lenne a köztudatban és senki nem beszélne róluk!

Egy pár itgága meleggyűlölő miatt kell most a TV-ben néznem a nyamvadt felvonulásukat és bu.is kinézetüket!


felőlem legyenek melegek csak ne kelljen néznem őket!

Szóval a jobbik meg a gárda is elmehet a fenébe hogy csinálja körülöttük a felhajtást és így persze hogy benne vannak a köztudatban!!!


Mindkét oldal tehet egy szivességet...

2012. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
93%
21-es, egyáltalán nem vagyok meleg, négy gyerekes, hetero apuka vagyok. gyermekeimet is a máság tiszteletére nevelem, az iskolában is ezt tanulják, olyan JÓ iskolába jár, ahol egyfomán kisebbségnek tekintik a cigányokat, vakokat, melegeket és mohamedánokat (stb). És nem gyűlölik egyiket sem. Szóval, nem hiszem, hogy sok meleg van itt, inkább azt hiszem, hogy az emberek jobb érzésű része a megtámadott kisebbség melé áll. Ez így normális.
2012. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
91%

Megkérdezném újra, amit ilyenkor meg szoktam. Miért, bárkit is KÖTELEZNEK arra, hogy nézze a melegfelvonulást?? Nem bír aznap otthon maradni vagy másfelé sétálni? Mindenképpen akkor KELL arra sétálnia megbotránkozni???

De tényleg, olyan ez, mint a Fásy-mulató. Ha nem tetszik, ne fikázd, ne nézd!

2012. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
nekem az a fő bajom hogy minden egyes felvonulásnál cirkusz van. Csomó rendőrt ki kell vezényelni, akkor kövekkel dobálóznak, kukákat gyújtogatnak. Utána ezeket károkat közös kasszából kell megcsináltatni illetve a rendőrök bérét is fizetni kell. Meg szerintem a melegek elég provokatívan viselkednek...
2012. ápr. 13. 20:18
 28/42 anonim ***** válasza:
Amúgy ott nem is lakik senki, nem? Miért nem vonulnak a városon kívül? Aki kíváncsi rájuk, elmegy és megnézi őket (nem lesz nagy tömeg).
2012. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
93%
Brávó, azt írtam a 25-ös hozzászólásban, hogy arra tanítom a gyerekeimet, hogy ne gyűlöljenek senkit, erre lepontoz az ismeretlen kopasz. Szóval, ide nem tudom kik járnak, lepontozgatni, kiélni magukat...
2012. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Már feltették a kérdést, de én is megkérdezem: miért nem máshol, és máshogy tiltakoznak? Egy ellenfelvonulással senkinek nem lenne baja.

2012. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!