Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány bőrt húznak még le az...

Hány bőrt húznak még le az autósokról? Növelnék a dízel adóját, emelik a forgalomba helyezési és a műszaki vizsgáztatás díját, többszörösére drágul a pályaalkalmassági vizsga, emelnek mindent, az üe. Literje hamarosan 500FT lesz.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 21:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Az autós társadalom:az nagy biznisz,tudja ezt a kormány is.De: kocsi a mindentől való teljes függetlenséget jelenti.Aki autóval közlekedik,az akkor,és oda megy ahová akar!

Nem tolongani,sem mosdatlan büdös embereket szagolni,sem agyalágyult,buta társalgást sem hallgatni!Ezt ne feledd!


A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.


Ennek kapcsán irok ami a szövegben előfordult:::Egyszer mentem busszal x helyre rengetegen voltak felszállók, de volt egy kb 200 kilos félelmetes cigányasszony igaz már nem volt hely semmi, de csinált magának, 3 diákot felkapott a helyéről nagy orditozás közepette, és leült.Az is jó mikor nagy arányban cigányok utaznak.Belekötnek még az ülésbe is.Kiabálás iszogatás.....................................Gyakori hogy van amelyik kerülia jegyváltást.Bár van sofőr amelyik adig nem indul el amig nem vesz jegyet vagy le nem szál de néha kijátszák.Van mikor balháznak , verekedés.De ezektől akocsiban sincs biztonságban az ember, mert az utakon is a kresztudásukrol hiresek már ha van nekik jogositvány.

2012. ápr. 19. 22:17
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az az egyetlen intézkedés is mutatja, hogy befuccsolt az Orbán-kormány. Máról holnapra élünk, a "szabadságharcuk" következtében olyan iszonyatos kamatokat fizet az ország olyan iszonyatos árfolyamon, amit egy ország se bírna kitermelni, Svájc se. De hogy Orbán tovább folytathassa az amúgy teljes kudarcra ítélt szabadságharcát a világ ellen, a mi pénzünkre van szüksége, és egyre többre. Erről szólnak a kérdésben szereplő intézkedések, de a nemrég bejelentett ötkulcsos áfa, vagy a világon ilyen formában sehol nem létező tranzakciós adó is. Most már hetente-havonta várhatók ilyen dolgok. Szorul a hurok.
2012. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy megfigyeltem azt is hogy őket nem nagyon sulytja ez a nagy áremelkedés ugyanugy telik nekik 450 es benzinre, hogy van ez?
2012. ápr. 19. 22:19
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, hogy ők nem fizetnek a benzinért. Állami, önkormányzati és/vagy pártautóval járnak.
2012. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

# 14/14 ma 22:21


Az tiszta sor.Nem is azokra gondoltam hanem a cigányokra hogy nekik hogy telik?????

2012. ápr. 19. 22:24
 16/20 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam végig az előző választ.
2012. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

Most ide hogy jönnek a cigányok? Miért, másoknak, akik autóval járnak MUNKAIDŐBEN ide-oda, azoknak hogy telik? Tele vannak az utak meg a bevásárlóközpontok parkolói!

De annyira nem ez a lényeg most szerintem! Neked attól jobb lesz, kinézel magadnak néhány embert, akiknek valamilyen úton módon jut pénze benzinre, és azokra fujjogsz? Szerintem nem lesz jobb. Ne velük foglalkozz, gondolom te is autóval jársz (még), rád is lehetne ujjal mutogatni, hogy neked miből telik, mert nincs a homlokodra írva, hogy mennyit keresel.

Itt az egyetlen probléma az, hogy munkából lassan már tényleg nem lehet megélni, annyiféle úton módon próbálják kicsikarni a pénzt az emberből. Ez van.

2012. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mustafa33 ***** válasza:
100%
Szép, szép, de a kenyeret is el kell vinni oda ahol se pékség, se vonat. Sőt a mai világban a tejet is el kell vinni a városi tejgyárból falura. Hgy menjek Bivalybasznádról Csokvaómányba és vissza naponta, ha nincs vasút? Ti ott Pesten azt hiszitek, mi ráérünk szamárháton is? A vidék él és élni akar. Mert ha a paraszt nem sz@rna, az úr (pesti) nem falna!
2012. ápr. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 mustafa33 ***** válasza:
100%
A legtöbbet az autózik aki arra kényszerül, hogy fizetése felét elautózza nasponta a munkahelyére ahol a minimálbért kapja. Mert ott van ez ahol nincs más lehetőség, ahol se munka, se villamos.
2012. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
én iskolába járok. legyen annyi elég, hogy kocsival 10-12perc, tömegközlekedéssel pedig több mint 1 óra lemértem:) ocsmányul drága bérletet már ne is említsem, halál pofátlanok.) és én se értem h mi a f@szomnak kell ennyit b@sztatni az autósokat.:)
2012. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!