Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jelképesen el...

Magyarország jelképesen el fog pusztulni? Mi lesz a vége ennek a sok baljós eseménynek?

Figyelt kérdés

Szerintem egyértelmű, hogy Magyarország vesztésre áll. Helyzetünk kiszolgáltatott, nekem a jelek szerint az ország a következő évtizedekben nem éppen pozitív irányba fog formálódni. Én nem hiszek benne, hogy a mi életünkben megindulna bármiféle fellendülés.

Nem vagyok olyan régóta a politikában, így nézeteim gyakran naívak, ezt nézzétek el nekem.

A teljesség igénye nélkül, néhány aggasztó tény:


| Az ország termőföldjeit, természeti forrásait nemsokára külföldi tőke fogja privatizálni. Megveszik a vizünket, a földünket, és olyan áron fogják majd kínálni, ahog nekik jól esik.


| Folyamatosan fogy az ország lakossága, ami annyira még nem is lenne baj, de a gond az, hogy a dolgozó rétegnek kell eltartania a sok öreget, gyereket, ingyenélőt. Ez, és az adósságok egyre nagyobb árakat, adókat eredményeznek.


| Menekül a magyar a süllyedő hajóról. Az indexen már külön blog épült azokra a magyarokra, akik emigráltak innen, és osztják meg a tapasztalataikat, bíztatva a többieket is a "lelépésre". Az egyetemi berkekben egyre nagyobb trend ez, hogy ha művelt, képzett vagy, tűnj innen amint tudsz, mert kinnt 10szer ennyit keresel.


| Összeomlik az egészségügy, lelépnek a dokik.


| Megmarad a vízjfejűség. Budapesten kívül minden más unalmas vidéknek számít, gyér lehetőségekkel.


| Kezelhetetlen cigánytúlszaporulat/bűnözés.


Ez a dominó már rég megindult, szerintem a jelenség visszafordíthatatlan. Hiába választjuk meg a 3 párt közül bármelyiket, mindegyik csak újabb adókat oszt ránk, és tömi az állami pénzeket a saját vállalataiba. A végeredmény, főleg az emigrálás/fiatalok fogyása miatt, garantáltan katasztrofális.


Mit gondoltok? Mi lesz ennek a vége? Egy újabb nyomorúságos korszak szerintem elkerülhetetlen most már.


2012. ápr. 20. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amúgy egy új felmérés szerint a britek fele is ki szeretne vándorolni, pedig honfitársaink egyik kedvenc célállomása Anglia.
2012. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezenfelül nem egyedi esetről volt szó, a XIX. század végén és a XX. elején nagyon sokan hagyták el az országot, mégis megmaradt (más kérdés, hogy utána jött Trianon, de az nem ennek a következménye).
2012. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanolyan senki földje, periféria vidék leszünk mink 2000 éve. A Római katonák viccesen Caligula seg*lyúkának hívták Pannóniát, jelezve, hogy annyira távol van Rómától.

Szent István elkezdett Európához csatlakozni, de sajnos valahogy már ezer éve nem sikerül nekünk.

2012. ápr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Valaki0702 ***** válasza:

1. Polgárháború

2. a Cigányok kiűzése

3. Eu-ból való botrányos kilépés

4. Kelet Európa követi a példánkat

5. Az Eu össze omlik

6. Háború egész Európában.

2012. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ki háborúzik kivel? Mi ez a hülyeség folyton?
2012. ápr. 21. 17:09
 16/17 Valaki0702 ***** válasza:
100%
Egy jós a 80-as években megjósolta ezt a helyzettett de ha továbbra is bejön amit jósolt akkor már csak 5 év és jó lesz. :)
2012. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem mind éhen fogunk dögleni.
2012. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!