Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet Ferkó rejtélyes...

Hol lehet Ferkó rejtélyes szakdolgozata?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
A volt sógoránál megtekinthető a tökéletes másolta. Vagy az eredeti? :) Lehet mégsem kellett volna lecserélni öregecske feleségünket Ferike.
2012. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindegy, hogy hol van most? Amikor majd le kell Ferikét buktatni, akkor majd "előkerül". De most sok lenne, ha minden vezető politikus egyszerre bukna le. Így is a béka segge alatt az ország megítélese, nem lehet mindenkit egyszerre lebuktatni!
2012. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Az, hogy csak az övé tűnt el, vagy nincsen meg az évfolyamából, mindenképp gyanúra ad okot. Szerintem azért kellett eltüntetni mert a sógora dolgozatát adta le sajátjaként. Mindenesetre fura, hogy a címe betüről betűre megegyezik.
2012. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nem dávid ***** válasza:
37%
Hol van? eleve nem is létezett...
2012. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

ma 13:46

Ferikét le lehet még jobban buktatni? Legjobb lenne, ha elmondaná megint, hogy "hazudtam reggel, délben meg este, de hiszen tudjátok, már elmondtam pár éve, most min lepődtök meg?!"

Aztán az összes agymosott MSZP-DK fun mondhatná: ez a Feri, ő bezzeg megmondja, ilyen politikusokra van szükség az ország élén.

2012. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

63

1: Fan.

2: Nekem is antipatikus ez az "igazságbeszéd" dolog, de még mindig jobb, mint hogy páros heteken a barátunk az imf, páratlanokon meg Bayer Zsolt ír cikket arról, hogy milyen szemét banda, illetve, hogy ami korábban megszorítás volt, az most "lakossági hozzájárulás".

Kérdező: Jó kérdés, de őszintén szólva, Gyurcsány megítélésén ez már nem ronthat.

2012. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan ki nem szarja le?
2012. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!