Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Rejtélyes telefonhívások pont...

Rejtélyes telefonhívások pont mikor aludni térek. Mi lehet ez? Van erre ésszerű magyarázat?

Figyelt kérdés

Ritkán hív ismeretlen szám, néha azért előfordul. Arra lettem figyelmes, hogy miután lefekszem aludni, betakarózom és aludnék azután többször is előfordult, hogy rejtett szám hívott. Eleinte még félre is tettem, had menjen a pénze a szórakozónak gondoltam, majd figyelmes letem arra, hogy éppen akkor hív, amikor aludni térek. Ezután gondoltam, hogy ha újra előfordul az már nem normális... A minap újra megtörtént. Ekkor már a villanyt felkapcsolva vettem fel a telefont. Ismét senki nem szólt bele. Ráadásul érdekes módon a hívás után a hívásnaplóból eltűnik, hogy hívtak.

Az utolsó eset után már félek. Nem igazán hiszek az emberfelettiben, de ez több, mint fura. Egyik haverom erre gyanakszik. Van, aki elektromos impulzusokra fogja. ... Van erre magyarázat?

Bízom az elektromos impulzusos feltételezés igazságában. A közelünkben van trafó és telefonos torony is. A szoba amelyikben alszom a telefonos torony felé van. Este érhetnék a telefont onnan erősebb impulzusok és lehet ez magyarázat?


2012. ápr. 21. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én estére ki szoktam kapcsolni a telefont.
2012. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy véletlenül bekapcsolod az álhívást? van a mobilomon pl olyan, hogy ha valamit megnyomok rajta, akkor x másodperc után csörög, mintha hívnának (ha pl le akarok rázni valakit, valahonnan ki akarok menni). És ennek sincs nyoma a hívásnaplóban.
2012. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez egy reálisnak tűnő lehetőség ez az álhívás. Hogyan tudnám ezt ellenőrizni? Van hogy a teelfon a kezemben van mikor lefekszem.
2012. ápr. 21. 19:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kizárt hogy véletlenül megnyomom.
2012. ápr. 21. 19:35
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy Köszönöm Szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha tehetném sokszor a zöld kis kézre klikkelnék. Nagyon nagy megnyugvás ez számomra.:)

2012. ápr. 21. 19:47
 6/6 Waff ***** válasza:
tehát az "álhívás" vót? :)?
2012. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!