Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az ilyen Orbán,...

Szerintetek az ilyen Orbán, Schmitt, és ezekhez hasonló parlamenttöltelékek ki mernek merészkedni az utcára?

Figyelt kérdés
Akkora közutálatnak örvendenek (jogosan) hogy én el nem tudom képzelni, hogy ezek hogy élik a mindennapjaikat. Le mernek menni egyedül bevásárolni egyáltalán? Be mernek ülni egy kávézóba? Nem félnek, hogy valaki a büntetésével nemtörődvén jól helybenhagyja őket?
2012. máj. 1. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Majd ha bezárták a barmokat a karámba, kimennek.
2012. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mégis Gyurcsányt akarták lelőni,de nem sikerűlt. Azótase hallani az ügyről semmit.De Biszku et ék se sétáltak egyedül
2012. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kell nekik ilyesmi, van csicskájuk, aki bevásárol nekik, ha kávézni akarnak valakivel, akkor majd a másik fél odamegy stb :D
2012. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sp néhányszor kiszökött már a hátsó bejáraton

[link]

2012. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még a WC-re is testőrök kísérik őket!
2012. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 escrogar ***** válasza:
Kérdező, egyszer meglátnád az utcán, akár egyedül, füled farkad behúzva néznél szemérmesen félre, és csak lopva pillantanál rájuk, hogy "ez tényleg ő?".
2012. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem, én feltűnően, és lenézően nézném őket egy ideig, de úgy, hogy észevegyék. Ezenfelül tényleg nem csinálnék semmit, nem sodrom bajba magam férgek miatt.


Én inkább a suttyóbb rétegre gondolok, akik gond nélkül odaordibálnák nekik a véleményüket az édesanyjukról. Vagy egy ilyen embernek meddig tart arcba húzni a sálat, majd odarohanni és kiosztani egy nyaklevest, vagy többet?

2012. máj. 2. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!