Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Demokratikus Koalíció vagy...

A Demokratikus Koalíció vagy a Lehet Más a Politika lesz képes a mostani fidesz kormányt leváltani?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 13:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#19 Még ha úgy is lenne, hogy a Jobbik lennek csak képes leváltani a Fideszt, akkor is csak cseberből vederbe jutnánk!

A Jobbik gazdaságelmélete abszolút irracionális, és programjának több eleme is teljesen káros, vagy haszontalan. Eleve a megválasztásuk esetén olyan gyenge lenne a forint, hogy bármilyen tevékenységük előtt is alapjában megrendülne a forint ereje, és mivel a Jobbik nem kiszámítható az államadósság visszafizetésében, nehezen kapunk új hitelt, sokan a tőkét is kimenekítik. Iszonyatos lesz a munkanélküliség.

Hangzatos szavak a hazaszeretetről, de a gőgösség megöli azt.

Ez kell nekünk?


Az LMP-t már rengetegszer elásták, (EU választásnál nem jön össze a megfelelő mennyiségű ajánlószelvény, az országgyűlési választások során szintén, hogy be se kerül a párt a parlamentbe...) mégis talpon van! Szerintem ők lesznek a mérleg nyelve a következő választáson, de legalábbis egy erős, józan és szakmailag megfontolt ellenzék lesz.

Tudom, sokak szerint hazaárulók, és SZDSZ utódpártja, de eddig IGAZI tényekkel ezt senki nem tudta bizonyítani, akárhogy kértem.

Most aztán jönnek a lepontozások, ha jól sejtem! :D

2012. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés már alapjában rossz :)


A DK és az LMP a két legkisebb parlamenti párt.

Ezt mindenképpen olvassátok VÉGIG: [link]


Egyedül a Jobbik lenne képes helyrerakni az országot, csakhogy ellenük folyik a lejáratókampány.


Tehát 2014-ben vagy Fidesz, vagy Jobbik nyer. A többi párt támogatottsága ehhez nem elég.


Ezen kívül az MSZP és a DK támogatói főként könnyen manipulálható idősek. Ahogy meghalnak, ezek a pártok is eltűnnek...


Az LMP-ből köszönöm nem kérek. Nem kell még egy olyan liberális szemét mint az SZDSZ.

2012. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik elleni lejáratókampányt te is folytatod, amikor belinkeled a kurucinfót.
2012. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!