Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hungaristák, szakralitást...

A hungaristák, szakralitást vallók mit szólnak ahhoz, hogy a dalai láma kinevette a pilisi szívcsakra "elméletet"?


2012. máj. 4. 14:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
zsidó találmány ez is
2012. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem összesen van vagy kétszáz ember az országban, aki ilyenekben hisz.
2012. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Első: a Dalai Láma is zsidó? A szívcsakra egy ostobaság.
2012. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Gondoltam, hogy ennek kapcsán, hirtelen zsidóvá vállt a láma is. A hungarista embereknél nincs ostobább a földön. A nemzet szégyenei.
2012. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy ezek az ezoterikus elmebetegek egyre többen vannak, ami jól jellemzi az oktatási rendszer minőségét.
2012. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy ennek a csakrás eszetlenségnek hol van köze a hungarizmushoz?
2012. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

ma 17:59


Nem tudom. Ezért írtam még, hogy szakralitásban hívők. Egyébként én még csak turbó magyartól hallottam ilyet, a lényeg, hogy eddigi tapasztalataim szerint a magyarkodást túlzásba vivő emberek hangoztatják ezeket az ökörségeket. A hungaristák meg ugyebár nem kicsit vannak elszállva a magyarságuktól...

2012. máj. 4. 19:12
 8/23 anonim ***** válasza:
6%

Az, hogy a Dalai Láma mit mond, meg mit nevet ki, senkit nem érdekel.

Egy biztos: Az őseink hittek Dobogókő erejében, nem hiába ott tartották a beavató koronázásokat. A Képes Krónika képein is jól látható a koronázásnál a háttérben a háromszög alakú Árpád-hegy, ami Dobogókőről is látszik.

Valamiért ez elterjedt a magyarság tudatában, és ezt tisztelni kell. A Dalai Láma meg röhögjön máson...

2012. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
A Dobogókőnek semmi köze a szívcsakrához meg ilyen sületlenségekhez.
2012. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

"Valamiért ez elterjedt a magyarság tudatában, és ezt tisztelni kell. "


Régen az emberek hittek benne, hogy a Föld lapos. Én röhögök rajtuk akárcsak az ilyen szívcsakrás butaságokon.

2012. máj. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!