Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy külsőleg nem vonzó fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy külsőleg nem vonzó fiúnak elmondátok hogy mien sok mindenben hosonlítotok?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj aludni, mert ha így írsz ki egy kérdést, akkor biztosan nagyon fáradt lehetsz!
2012. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha lány lennék

nem mert belsőre lehet a 1 nagyképű f@sz és csak az árny oldalát mutatja mint általában minden bunkó p*cs csak a lányok ezt nem veszik észre

2012. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1.igen fáradt vagyok 5 óra deszkázás és tanulás után...de nem a helyes írásomon van a hangsúly úgyhogy 2.ha nem tudsz válaszolni akk ne irogass te farokráncigálóanyuciszemefénye...te homársaláta...-.-
2012. márc. 28. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

1. nem a helyesírásod fikáztam csak pár betűt félre gépeltél, és nem értettem a kérdést...

2. válasz: igen, mivel most is olyan emberkét szeretek

2012. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha külsőre nem tetszel egy lánynak, akkor semmi esélyed nála.
2012. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!