Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hungaristák, szakralitást...

A hungaristák, szakralitást vallók mit szólnak ahhoz, hogy a dalai láma kinevette a pilisi szívcsakra "elméletet"?


2012. máj. 4. 14:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Azért te is tisztában vagy azzal,hogy a tengervízből nem éppen olcsó mulatság ivóvizet előállítani.Izraelt meg az Usa-t szerintem meg már nem illik emlegetni.Izraelt azért nem mert az állítólagosan meghalt milliók halálán kaptak könyöradományként egy hazát.Nem sok dologgal lehetne odacsalogatni engem,hiszen olyan mint egy időzített bomba.Az Usa meg elvesztette a régi szerepét,amelyik ország minden állampolgára tartozik Kínának 4000 usd-vel,és Kína csak az egyik nagy hitelezőjük,az már minden csak nem világhatalmi vezető.Most helyezkedni kellene tudni,ugyan is változások lesznek és nem kicsik.Az Orosz a hamvaiból éled újra,a világ nyersanyagainak a nagy részét birtokolja,minden télen szinte leszo.... az Uniós országok vezetői.Az Unió hála az égnek széthullás előtt áll,ami természetes,hiszen ekkora mértékű feszültséggel nem is szabadott volna létrehozni.Nem vagyok hungarista,de véleményem szerint a globalizált világ egy idióta baromság.Természetesen a cigányokkal szembeni undor nálam is működik,de ki nem utálja őket,most már világszerte?A zsidók szerepébe én nem igazán látok nagy dolgokat,a milliárdok amiket a holo izére felszedtek már elfogytak.Próbálják életben tartani a lelkiismeret furdalást emiatt,de most már inkább csak röhögnek rajtuk.Két vállalkozásom is működik,az egyik miatt töltök ennyi időt a gép előtt,ugyan is a kamionjaimnak keresek importokat a timocom.on.Ezek az oldalak meg amolyan feszültség oldásra jók. Húsz autóm járja Európát,és egyik sem hiteles.Rengeteg külföldi partnerrel dolgozom ,az évek alatt nagyon jó viszony alakult ki velük,minden hétvégén meghívnak valahova ahol oldottan beszélgetünk mindenről.Nem hiszek az összeesküvés elméletekben mert látom,hogy kik azok akik irányítanak.Persze én is csináltam szlovák céget amin átforgatom a fuvarokat amin egy két százalékot nyerek.De hát mindenki ügyeskedik,és ez nem is jelent gondot.De minden autóm,beleértve a személykocsikat is,magyar rendszámú.Idefizetek minden járulékot,adót ami milliós nagyságrendű havonta.De még azt a pár ezer eurót is itt költöm el amit a kinti cégem profitként termel.Mindezt azért írom le,hogy értsd soha az életben nem nélkülöztem,még is büszke vagyok a magyar történelemre,nem hiszem,hogy bármivel többek volnánk,mint ahogy egyik nép sem.Igen is kell tanítani egy egészséges nacionalista érzelmet a gyermekeknek.Nem kell olyan dolgokat sulykolni a fejekbe amik ha megtörténtek is,semmilyen közünk nem volt hozzájuk.Én büszke vagyok a nagyapámra,hogy 3-évig küzdött a vörös horda ellen,6-évet volt hadifogságban ahol nem tudták megtörni az elveit.Soha nem vonták érte felelősségre de 56-ban a saját udvarán elhúzta egy besúgó nyakát.Akkor ott jól vizsgázott a magyarság hiszen vagy 30-an tudták,hogy ő volt.De halálig senki még a szájára sem vette eme nemes cselekedetét.Én hiszek ebben a népben tudom,hogy soha nem fog eltűnni.A másik vállalkozásom olyan hobbi szinten űzöm illetve csajomnak tartom fent.Ott szórakozóhelyről lévén szó csak igazi zenei koncerteket szervezek,rock,blues,havonta egyszer nemzeti rock.Én sem szeretem a szélsőséges elemeket,akiket az évek alatt jól meg is szűrtem.Annak a híve vagyok,ha szélsőséges is a hited,légy ravasz és a hátérből mindig többet érsz el.A szórakozóhelyen keresztül támogatom a Jobbikot,viszont én magam a Fideszt a fuvarozó cégem által.Nácik meg hidd el,nincsenek.A rasszizmust meg ne keverje senki az undorral.Én sem engedek be mindenkit a klubba hiszen ezzel a normális vendégeimnek okoznék rossz élményeket.Az igazi jobboldal meg hidd el,nem lát a zsidók mögé semmilyen hatalmat,mint ahogy nincs is.A sikeresség nem vallás kérdése,családi háttér,rátermettség.18-éves korom óta üzletelek,vállalkozom és nem hiszek se bálványba se istenbe,de még szíriuszi ősökben sem.Igazából még külsőben sem hasonlítok a magyarokra,a magam 190cm.vel,szőke hajammal,kék szememmel,ez inkább olyan árjás,nem?Pénz legyen,gondolkoznom egy kiadásomon se kelljen!!
2012. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem mondanám magamat hungaristának, de szeretem a hazámat, és amúgy hülyeségnek tartom ezt a csakrás dolgot, katolikus vallású vagyok, nem hiszek az ilyenekben. De ezzel szerintem nem csak én vagyok így, hanem sokan mások is csak röhögni tudnak rajta.
2012. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ahogyan #11 testvér is mondotta, ezeken a szívcsakrás ezo-new age marhaságokon mi is csak nevetünk. Vagy inkább sírunk(?)
2013. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!