Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért dobálóznak egyesek...

Miért dobálóznak egyesek olyan szlogenekkel, hogy "ha nem a Rózsadombon élnél, hanem itt Borsodban/Szabolcsban, biztos Jobbikos lennél, nem Fideszes/MSZP-s! "?

Figyelt kérdés
Tényleg vannak akik arra büszkék, hogy annyira barbár gondolkodásúak, hogy a helyi problémáik megoldására nem látnak más megoldást, mint Magyarország nácijaira szavazni?

2012. máj. 9. 17:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
Mi van kérdező lefagytál?
2012. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező te eszméletlenül buta vagy...
2012. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Úgy látom Borsod nagy többségében eléggé narancssárga szinezetű ezen a választási eredményeket mutató térképen. Na most akkor mi van?

2012. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, most tényleg. Nem értem. Én nem lakom Zalában. Sem az Alföldön, sem a Rózsadombon. De belém még soha az életben, egyetlen egyszer nem kötöttek bele cigányok, de az ismerőseimbe sem. Sőt, ami azt illeti, alig látok őket. Biztos én vagyok nagyon szerencsés.
2012. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Majd elő rukkolnak a megoldással közvetlen választások előtt.A gettó miért nem jó?A náciknak jó volt akkor most is jó lesz!
2012. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
De belém még soha az életben, egyetlen egyszer nem kötöttek bele cigányok, de az ismerőseimbe sem.Mert vagy testőrökkel járkálsz,vagy külföldön élsz,vagy te is cigány vagy.
2012. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
20:13: képzeld, egyik sem. Egy panellakótelepen lakom. Viszont biztos, hogy nem járok olyan helyekre, ahová agresszív cigányok is járhatnak. A könyvtárban vagy a múzeumba biztos nem kötnek bele az emberben. :D
2012. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Én győri vagyok, de belém is kötöttek már a bokszosok, pedig itt nincs annyi mint keleten/észak-keleten. Győrben is van utca, amit jobb ha elkerül az ember, sötétedés után meg pláne.
2012. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%

Én a Rózsadombon élek, és Jobbikos szavazó vagyok.


Nem vagyok Superman, pedig legszívesebben szétcsapnám a bűnözőket, akik éjjel nappal lopnak, gyilkolnak kéjesen. Így marad az utolsó remény, a Jobbik.


A többi párt szemében a nép könnyei nem léteznek. Mit csinál a kis nyomorék LPM, ha cigányok megölnek valakit? Ráfogja a gárdára, hogy azért van minden baj. Orbán szintúgy szemet huny a magyar áldozatok fölött. Vállalható áldozat, gondolja ő könnyedén. Az MSZP-t meg soha sem érdekelte semmi se, csak hogy elprivatizáljanak mindent.

2012. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Valaki0702 ***** válasza:
30%
Miért szerinted, hol Jobbikos egy ember ott ahol 100-ból max egy cigány vagy ott ahol 100-ból 80-an?
2012. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!