Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elegem volt Magyarországból!...

Elegem volt Magyarországból! Neked?


#Magyarország #rossz úton jár
2012. máj. 11. 04:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%

A Tiszából, a Dunából vagy a Mecsekből van eleged?


Nekem azokból van elegem amúgy akik a saját kudarcukat próbálják az emberekre, az országukra, a politikára fogni.

2012. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

Nekem sincs elegem Mo.-ból.Máshol idegennek érezném magam.


Annak ellenére nincs elegem hogy tele van primitív cigókkal,bunkó prolikkal,ronda és beképzelt nőkkel,magas a munkanélküliség,alacsonyak a reálbérek és rosszak a munkafeltételek,az országot pedig tehetségtelen és korrupt politikai elit irányítja(a szakadék felé).


Mindezek ellenére szeretek ebben az országban élni.Hogy miért?...Jó kérdés.Reménykedek abban hogy ezen a kis vidéken még egyszer felvirrad a szebb jövő,megváltozik az emberek gondolkodásmódja és mentalitása,kialakul egy ideálisabb társadalomkép,és egy olyan prosperáló gazdaságot sikerül megszervezni amivel fent lehet tartani egy olyan jóléti államot mint mondjuk Ausztria.

2012. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Hol lenne már elegem belőle, örülök, hogy itt élek. Egyébként elég érdekes agyműködésed lehet, ha egy ilyen számot meghallva ilyen kérdést írsz ki...

Amúgy a Kárpátia számai közül ez pont elég sz@r, de tudnak azért jó zenét is csinálni, a régi albumaik sokkal fogyaszthatóbbak dalszöveg és zene szempontjából egyaránt.

2012. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem Magyarországot. Csak akik vezetik és a módszereiket nem. Meg kb azt, hogy nem lehet megélni még tisztességes munkával sem, adósság nélkül, valamint kényelmesen felnevelni egy gyermeket, hogy megkapjon mindent, ha már nekem nem jut. De én szeretem Magyarországot... nagyon szeretem...
2012. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

ha elmész,magadat mindenhová magaddal viszed.nem adok bele egy honapot,már vágynál vissza.Menj,probáld ki,és majd meglátod.

Anya csaak egy van,haza is csak egy van!

2012. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem jó itt
2012. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!