Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra választanátok a fideszt...

Újra választanátok a fideszt a 2014-es választáson?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 09:19
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Alighanem érvénytelenül fogok szavazni.

Aki újraválasztaná, az mi alapján tenné ezt? Tetszenek neki az új adók - a vizítdíj ellen természetesen lázadt - vagy történelmi elégtételt érez, hogy a Moszkva teret Széllre "magyarosították"? Mi olyan teljesítménye volt ennek a kormánynak az utóbbi két évben, ami alapján újra lehetne őket választani?

2012. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
29%
igen
2012. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
27%
IGEN...IGEN...IGEN
2012. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
72%

Biztos hogy nem. Csak a bajt csinálják lassan már megélni sem lehet miattuk a normális fizetésekből sem!!!! Tönkreteszik az országot szórják a pénzt értelmetlenül változtatják a törvényeket pedig nem ezt kellene, plusz mindent megadóztatnak ami már nagyon nagy túlzás mert úgysem odamegy az a pénz ahová kellene, és ez itt a nagy baj.

Egyébként nem szavaztam rájuk 2010 ben sem, 2014 ben meg már tuti hogy NEM fogok szavazni rájuk. Hogy kire fogok szavazni akkor, az még kérdéses mert kb az egyik párt sem különb a másiknál....

2012. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
30%

az átlagember nem látja át a politikát (én sem)

nem fogjuk fel, mikor lenne jó "mindenáron" visszafizetni a hiteleket, hogy ne legyen még nagyobb a kamat.

annyi eszünk sincs, hogy párhuzamot vonjunk saját háztartásunk és az állami pénzügyek között


a legtöbb "embernek" a léte határozza meg a tudatát (van este söröcske, vagy nincs)

büszkeségünket már rég eldobtuk, történelmünk nem érdekel


ez a csürhe a legjobb, akit irányítani lehet, hogy hova szavazzon

2012. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

Hála az égnek időben elmenekültem az országból, így nem élem át azt a nyomort amit teremtenek. Gy kismiska volt O-hoz képest.


Ahol élek: az emberek nem politizálnak. Mindenki a szívére teszi a kezét és szavaz. Nincs rossz döntés. Az irány a gyarapodás, mégha van is kis korrupció.


Magyar valóság: tök mindegy kire szavazol ebből a sz*rból már csak úgy lehet kihúzni az országot, ha midenki sz*ros lesz.

2012. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
59%
eddig még nem szavaztam, de 2014-ben fogok, és nem a fideszre
2012. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
33%
Én a fideszre fogok szavazni.
2012. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
38%
Leszarom az egészet.
2012. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem jön egy normális párt, akkor Fidesz ellen 2 ellenzéki pártra fogok szavazni.
2012. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!